Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Bize hem ocak ayında, hem temmuz ayında müsaade edecekler"

Fatih Terim bitmistir, herkese suclayip, kendine birsey demezsen, sen adam degilsin.

bu kadar basit.

herkes suclu, fatih terim sucsuz, yok oyle dunya.

Takimda en iyi futbolcu Feghouli kesilip Sinan ilk 11 oynuyorsa, bana hikaye anlatmican Fatih Terim.

Ilk defa hatayı sende görüyorum. Ozana şans veriyorsan Ali Yavuzada şans ver. Feghouli sana ne yaptı ? Bu adam yıldız adam yürür ama sana isterse maç alir.
Onyekuru kim ? Hoca kendine gel. Şu takima odaklan artık. Sen bu takimin hocasisin. Ona buna laf yetistirme takimini yönet.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyuncular ve hoca arasında sorun olabilir diye düşünüyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sıkıntı fazla gergin ortamın olması. Transfer yapılmadan sonra gelen hoca yönetim. Hoca/futbolcu arası çatışmalar oldu. Bunları yatistiran albayrak ti büyük ihtinal.

Eren 2 defa laf yedi şu sözde sakatlık mevzusundan. Ama adamın eli mahkum gene verdi formayı. Bunun getirdiği isteksizliklerle de durum ortada.
Hocanın istediği oyuncularla istediği şartları saglamazsak şansımız sıfır. Ama sağlayacagimizi ve toparlayacagimizi düşünüyorum.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hep aynı kadrolarla çalışıp katkısı olmayan adamlara kulüp üzerinden para kazandırıp sonra da yok efendim bu sene bir şey beklemeyin diyecek biz de ses etmeyeceğiz ha, neyse siz desteklemeye devam edin ben bu noktaya kadar bekledim eleştiri sınırları için, şu takımın şu noktaya gelmesinde yüzde 50 forvet almayan yönetim yüzde 50 de terim sorumludur benim gözümde.

Sorumluluk meselesi degil ki bu, tabii ki onlar sorumlu baska kim sorumlu olacak?

Mesele alternatif meselesi. Hocanin alternatifi kim ve bu alternatif neden mantikli?

Yapılanma yapmasınlar.

Terim çıksın desinki takımın a.koydum. 10 maç ceza yemişken gidip Avrupa maçında bunlardan bahsetmesin sahada cevap versin. Bak çok basit TOP OYNATSIN.

Hasta etmeyin beni ya, hiç kimse bu kulübün üzerinde OLAMAZ.
yav sankı cezasız sakatsız maclarda nasıl top oynuyordu ki terim? Ta hazırlık macından başladı kötü futbol transfer yapacagım diyor alacagı oyuncudan verim alma ihtimali 0 cünkü futbolcu almasını bilmiyor. Tff terimin ekmegine yag sürdü ceza vererek

Sen kadroyu degistirsen ne yazar

Feghouli'yi kesip Sinan'i ilk 11e monte eden adamsin.

bize hikaye anlatmayi birak artik

karnimiz tok.

Taraftar tek basina alayina isyan ediyor, tek basina herkese savas aciyor, siz napiyorsunuz arkadas?

Icraat nerede icraat?

insanda biraz utanma olur

3milyon avro aliyorsun senede, takimin bir BOK oynadigi yok.
Mehmet Bey guzel bir kufuru hak ediyorsunuz ama.ceza alma kotami doldurdum

Bunları söyleyip selçukla sözleşme yenileten adam haindir hoca buna varsa tataftar 2 ay daha susar ama o sözleşme yenilenirse farkli seyler konusulur

Cok disiplinli ve yenilikci bir alman hoca yahut yine kuzey avrupadan basariya ac bir deneme haric terimden daha iyi bir alternatif yok

Ama acikcasi bir feldkamp yahut gerets gibi firsat yakalanirsa , terimin de artik ceket giyecegi bir donemde , dogru bir futbol akli tercihi olabilir

Terim de omru hayatinca hep basarili sonuc alan bir GS hocasi olmayacak , illa ki bir sonu olacak bunun

Arkadaşlar hoca gerekirse 10 sene dursun mesele bu değil. Hiç bir platformda eleştirilemeyen, soru dahi sorulamayan, bütün hayırlar ondan bütün şerler( kendi iyi ama etrafı kötü) başkasından bilinenler ve sürekli koskoca kurumlar kendilerine muhtaçmış gibi ortam yaratılan herkes özeleştiriden yoksun kalma, kendi gelişiminin gerilemesi ve kibir sebebiyle başarısızlığa mahkum olur.

Ülkenin en tepesinden en altına bu yukarıdaki tipolojiden gerçekten sıkılmadınız mı? Bu tipoloji sürekli kısmen haklı kısmen hayali düşmanlıklar veya üst akıl, büyük resim senaryoları ile vatan millet, kenetlenin başka bilmem ne yok sloganları ile hatalarını örterken sizi rahatsız etmiyor mu?

Bu kronik toplumsal sorun Galatasaray'da da nüksediyor şu an. Önce buna çözüm bulalım.

Taktim tabii, tek onemli olan bu. Hoca gitsin isteyenlerin aklindaki fikirleri merak ediyorum.

Ben de sonuna kadar baska kim olsa bundan iyi sonuclar alamazdi diye dusunuyorum. Orada pek yapacak bir sey yok ama farazi seyler sonucta.
Mevzu sabretmekse gitsinler Alman akademilerinde yetişen iki genci getirsinler bundan çok da farklı olmaz. Ha öyle olmuyorsa yok Ümitmiş, Hasanmış, Leventmiş, Yasinmiş bunları gönderip yerine bu tarz adamlar getirsinler ki onlar gelse zerre dinlemez Terim muhtemelen.

Neyse, bazı şeyleri göremiyorsanız ortada objektifliktir yoktur zaten, bu takıntılarına devam ederse geleceğimiz noktayı zamanla görürüz.

En az 3 ilk 11 oyuncusu ve yedek forvet lazim.
Yedek forvet gelirse Sinan veya Eren simdiden gidebilir. Maicon da kesin gider gibi.

Mevzu sabretmekse gitsinler Alman akademilerinde yetişen iki genci getirsinler bundan çok da farklı olmaz. Ha öyle olmuyorsa yok Ümitmiş, Hasanmış, Leventmiş, Yasinmiş bunları gönderip yerine bu tarz adamlar getirsinler ki onlar gelse zerre dinlemez Terim muhtemelen.

Neyse, bazı şeyleri göremiyorsanız ortada objektifliktir yoktur zaten, bu takıntılarına devam ederse geleceğimiz noktayı zamanla görürüz.

Gorememekle bir ilgisi yok. Simdiye kadar yaptiklari bir miktar kredi kazandiriyor kendisine. Kisin neler yapilacak, onumuzdeki yaz neler yapilacak bir gormek gerek. Sene sonunda takim ne hale gelmis olacak, gencler kadroya ne siklikta girebilecek, beklemeliyiz. Beklemekten daha iyi bir sansimiz yok.

Eger hala onumuzdeki sene oynanan futbol buysa biz kovmadan hoca istifa eder zaten. Istifa etmeyi bilmeyen bir adam degil. Ama ben hic inanmiyorum takimin bu sekilde devam edecegine. Inananlar da ortaligi fazla velveleye veriyor, buna inanmak icin bir sebep yok ortada.

Üst Alt