Terim: "Falcao Real Madrid maçında olmayacak" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugün sahada Falcao'nun muadili Andone vardı kendisini takım kaç kez topla buluşturmuş acaba? Falcao gelince sihirli değneği ile gelecek sanırım.

Fatih Terim: "Ben olmazsam bu takım olmaz, ben nasılsa oynarım düşüncesi geçerli değil. Arkadaşlarımızın hepsi zeki oyuncular. Artık hep birlikte oynayacağımızı anlamışlardır."

yonetım sakat adamı hocanın kucagına attı :=)
Yönetim değil taraftar attı kendimi de dahil ediyorum.Burda günde 200 sayfa mesaj yazılıyordu Falcao için.Taraftar bu kadar ısrar etmeseydi o topun altına girmezdi yönetim.Yönetimin hatası transferi gizli tutamamasıydı.Böyle bi oyuncunun ismini dillendirirsen taraftarda baskı yapar.İki ucu boklu değnek.

Yönetim değil taraftar attı kendimi de dahil ediyorum.Burda günde 200 sayfa mesaj yazılıyordu Falcao için.Taraftar bu kadar ısrar etmeseydi o topun altına girmezdi yönetim.Yönetimin hatası transferi gizli tutamamasıydı.Böyle bi oyuncunun simini dillendirirsen taraftarda baskı yapar.İki ucu boklu değnek.
Öyle böyle hocadan verım beklenıyor tek forvetle gercekten ınanılmaz :=)

Elestırmek ıcın yer arıyanlar bunu gormuyor

Başakşehir maçında sahalara döner.

Ondan önce gelmesin zaten. Risk alınmasına tamamen karşıyım. Adam gibi tedavisi uygulansın, yüzde yüz olunca dönsün.

Üst üste..
Başakşehir
Brugge
Trabzonspor
Alanyaspor maçlarımız var. O maçlarda çok ihtiyacımız olacak.

Ya hocanın kafa gidik ya da bizle daşşağ geçiyor. Neresinden tutsan elde kalan saçma sapan açıklamalar. Tempo pozisyon varmış da yok taylan daha çok gençmiş oynamazmış da bilmem ne.

Taylan 24 yaşında değil mi? Çok genç oluyor nedense ama elin Avrupalısı 18 yaşında olan çocukları oynatıyor. Selçuk Inan o yaşta Trabzon'un lider oyuncusuydu.

Üst Alt