Terim: "Falcao Real Madrid maçında olmayacak" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önce Belhanda açıklamaları sonra Taylan. Birde bu maç ve toplantı da çok gergindi. İlk polemikte mevzu da birine dalacak kıvamda şuan. Gidişat iyi görünmüyor.

Falcao hazır ama oynamak istemeli dememisler miydi bu nasıl hazır olma kaçırdığım bir şey mi oldu nedir anlamadım

Fatih Terim sanırım Falcao yu istememiş yönetim buna rağmen almış tavır yapıyor bana böyle bir izlenim bırakıyor. Fatih Terim'i severim ama çok formsuz umutsuz hoca kendi ne dediğini bilmiyor gençler oynayacak diye maça baktım gine bir alay ruhsuz

İçerdeki maçlarda Adem gibi adamın var oynatmiyorsun emre mor da ısrar ediyorsun feguli kendi milli takımında 10 numara bölgesinde oynuyor onu orda denemiyorsun belhanda da israr ediyorsun Taylan konusunda risk alamazmis dün Selçuk yerine 18 de olsa maç da zaten 2-0 neden almazsın ki hangi macta oynayacak da göreceğiz bjk ve genclerbirligi maçından sonra genç oynatacagiz diyorsun hani nerde kadroda bile yoklar bir gerginlik var üzerinde fatih hocanın ne başkan var piyasada ne Abdurrahim bu takım bu sene sampiyon olamaz takım olamamisiz tüm camia olarak ...

Üst Alt