Terim: "Futbol aleminde hadiseler olur. Olmazsa zaten hepimizin sağlık olarak bir hekime gözükmemiz gerekir!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Futbol aleminde hadiseler olur. Olmazsa zaten hepimizin sağlık olarak bir hekime gözükmemiz gerekir!"

1629301268262.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve futbolcusu Taylan Antalyalı, Randers maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Taylan Antalyalı: "Üst üste 3 deplasman maçı oynuyoruz ve farklı iklimler. Yarınki maç bizim için çok önemli. Buradan da iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz."

Taylan Antalyalı: "Fatih hocam sağ olsun bana çok güveniyor. Ben de güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyorum. Sezon bittiğinde bir operasyon geçirdim ama iyi döndüğümü düşünüyorum. Şu an fizik olarak iyiyim ama hala %100 hazırım diyemeyeceğim. Biraz daha zamana ihtiyacım var."

Taylan Antalyalı: Her rakibimize saygı duyuyoruz. St. Johnstone da fiziksel oynayan bir takımdı. En iyi şekilde buradan ayrılacağız. Hocama ve arkadaşlarıma güveniyorum.

Fatih Terim: ''Rakibimizi analiz ettik. Klasik kuzey ülkeleri takımı."

Fatih Terim: "Agresif ve tempolu bir takımla oynayacağız. İkili maçlarda çok dikkatli olmak lazım. İlk maçta elimizde geleni yapacağız. Ben takımıma güveniyorum. Taylan güzel dedi, rakiplerimize saygı duyuyoruz. Gruplara biz kalacağız inşallah."

Fatih Terim: ''Arkadaşlar Marcao bir hata yaptı cezasını da çekiyor daha da çekecek gibi görünüyor. Galatasaray değerlerini ben büyük isimlerle beraber yaşayarak öğrendim o nedenle Galatasaray değerlerini bundan sonra da en iyi koruyacağımdan emin olabilirsiniz.''

Fatih Terim: ''Ancak değerlere zarar vermeden kulüp çıkarları neyse ona göre hareket edeceğiz.''

Fatih Terim: ''Bu olay akredite alanında cereyan etti. Dolayısıyla, bunu yönetmek o kadar kolay değil ama biz kimseden bir şey saklamıyoruz. Galatasaray, kimsenin dediği ile hareket etmeyecektir.''

Fatih Terim: ''Akıl vermeler yönlendirmeler! Bunlar kimin hangi niyetle iç dış söylüyorum bunu! Kimin ne maksatla hareket ettiğini görecek kadar tecrübeliyiz.''

Fatih Terim: "Yok Kosecki olayı yok Melo olayı... Futbol aleminde antrenmanda, soyunma odasında çeşitli hadiseler olur. Olmazsa zaten hepimizin sağlık olarak bir hekime gözükmemiz gerekir. Bu olay (Marcao) saha içerisinde gerçekleşti ve bunu yönetmek de o kadar kolay değildi."

Fatih Terim: ''Kulübümüzün açıklaması gayet net. Eğer Marcao ile ilgili bir karar verilecekse bunu verecek olan başkan ve yönetimdir, teknik olarakta benim. Marcao bizim şu an oyuncumuz, gerekli açıklamalar yapılmıştır.''

Fatih Terim: "Marcao bizim oyuncumuz, cezaya da itiraz etmeyeceğini belirtti. Bu olay bilindiği için olay oldu, her kulüpte bilinmeyen bir sürü olay olur ve bu da doğaldır."

Fatih Terim: Stopere transfer konusu şu an söz konusu değil. Sonrasına bakacağız. Ayın 7'sine kadar zaten transfer durumları hep olacak. Futbol dinamik bir oyun. Yarın öbür gün her şey değişebilir. Hiç kimsenin tazyikiyle bir şey yapmıyoruz.

Fatih Terim: "Marcao ile görüşmedim. Kerem'i de arkadaşları ve tüm Galatasaraylılar en iyi şekilde teselli ettiler. Ancak yapan da yapılan da bizim oyuncumuz. Onlara ne yapacağımıza biz karar veririz."

Fatih Terim: Marcao da 35 yaşında değil. Aralarında 2 yaş var Kerem ile. Özrünü diledi. Üzgün olduğunu gösterdi. Herkes hata yapıyor. Kerem ile toparlayacağız. Olmaması için her şeyi yapardık ama bireysel hataların önlemi yok. Bunun disiplinle alakası yok. Anlık olay.

Fatih Terim: "İkisi de kısa zamanda toplayacaktır. Ne suçlu bulduğumuzu kimsenin önüne atarız ne de mağdur duruma düşeni yalnız bırakırız."

Fatih Terim: ''İklim değişikliğine denk geldik ama öyle bir oyun ki hiçbir sebep bu yönde geçerli olmaz. Pardon yoktur biz de oyuncularımızda sağ olsunlar hiç şikayetleri yok. Emre Kılınç son götürdüğü topta arka adelesinde ağrı hissetmişti şimdi onu deneyeceğiz.''

Fatih Terim: ''Genel olarak çekirdek kadroyu koruyacağız ama 2-3 yerde değişiklik yapmayı düşünüyorum.''

Fatih Terim: ''Diagne oynadığı zamanlarda önemli rol oynadı. Gitti geldi biraz geç başladı o. Kadroyu ben her şekilde kullanmak isterim. Gitmesi gereken gider kalması gereken kalır. Diagne iyi gidiyor bence daha iyi olmasını diliyorum. Daha da iyi olacak.''

Fatih Terim: "Alpaslan, Luyindama ile oynayacak. Kaan da başka bir evlat kenarda bekleyecek."

Fatih Terim: ''Oğulcan konusunda başkanlar konuştu anlaştılar. Gidecek arkadaşlarımızı verme sebebi oynamaları. Ali Yavuz Kol'u bonservisiyle verdik ancak Ali Yavuz alınacağı zaman ilk alacak takım Galatasaray'dır, rakamı da bellidir."

Fatih Terim: ''Diğer ikisi kiralık tamamen. Yunus ve Atalay'ın oynamasını istiyorum.''

Fatih Terim: "Yunus ve Atalay da evladımız. İkisinin de oynamasını istiyoruz. 20 maç barajı koyduk. Atalay'dan farklı şeyler düşünüyordum. Adana'da fena oynamadı. Verdiğimiz tüm kiralıkları ayrıca takip eden bir departmanımız var."

Fatih Terim: "Hatay maçını Arena'da oynayamayacağız. Randers maçını da oynayamayız herhâlde emin değilim. Üzgünüm. Seyircimizle buluşmak istiyoruz."

Fatih Terim: "Millet Mars ile randevulaşıyor biz üç ay öncesinden bu sahayı ayarlayamadık. Olimpiyat Stadyumu'nda oynayacağız."

Taylan Antalyalı: "Üst üste 3 deplasman maçı oynuyoruz ve farklı iklimler. Yarınki maç bizim için çok önemli. Buradan da iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz."

Taylan Antalyalı: "Fatih hocam sağ olsun bana çok güveniyor. Ben de güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyorum. Sezon bittiğinde bir operasyon geçirdim ama iyi döndüğümü düşünüyorum. Şu an fizik olarak iyiyim ama hala %100 hazırım diyemeyeceğim. Biraz daha zamana ihtiyacım var."

Taylan Antalyalı: Her rakibimize saygı duyuyoruz. St. Johnstone da fiziksel oynayan bir takımdı. En iyi şekilde buradan ayrılacağız. Hocama ve arkadaşlarıma güveniyorum.

Fatih Terim: ''Rakibimizi analiz ettik. Klasik kuzey ülkeleri takımı."

Fatih Terim: "Agresif ve tempolu bir takımla oynayacağız. İkili maçlarda çok dikkatli olmak lazım. İlk maçta elimizde geleni yapacağız. Ben takımıma güveniyorum. Taylan güzel dedi, rakiplerimize saygı duyuyoruz. Gruplara biz kalacağız inşallah."

Fatih Terim: ''Arkadaşlar Marcao bir hata yaptı cezasını da çekiyor daha da çekecek gibi görünüyor. Galatasaray değerlerini ben büyük isimlerle beraber yaşayarak öğrendim o nedenle Galatasaray değerlerini bundan sonra da en iyi koruyacağımdan emin olabilirsiniz.''

Fatih Terim: ''Galatasaray kimsenin dediğiyle hareket etmeyecektir!''

Fatih Terim: ''Akıl vermeler yönlendirmeler! Bunlar kimin hangi niyetle iç dış söylüyorum bunu! Kimin ne maksatla hareket ettiğini görecek kadar tecrübeliyiz.''

Üst Alt