Terim: "Futbol aleminde hadiseler olur. Olmazsa zaten hepimizin sağlık olarak bir hekime gözükmemiz gerekir!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Futbol aleminde hadiseler olur. Olmazsa zaten hepimizin sağlık olarak bir hekime gözükmemiz gerekir!"

Fatih Terim: ''Kulübümüzün açıklaması gayet net. Eğer Marcao ile ilgili bir karar verilecekse bunu verecek olan başkan ve yönetimdir, teknik olarakta benim. Marcao bizim şu an oyuncumuz, gerekli açıklamalar yapılmıştır.''

Fatih Terim: Stopere transfer konusu şu an söz konusu değil. Sonrasına bakacağız. Ayın 7'sine kadar zaten transfer durumları hep olacak. Futbol dinamik bir oyun. Yarın öbür gün her şey değişebilir. Hiç kimsenin tazyikiyle bir şey yapmıyoruz.

Fatih Terim: ''Marcao ile henüz görüşmedim.''

Fatih Terim: Marcao da 35 yaşında değil. Aralarında 2 yaş var Kerem ile. Özrünü diledi. Üzgün olduğunu gösterdi. Herkes hata yapıyor. Kerem ile toparlayacağız. Olmaması için her şeyi yapardık ama bireysel hataların önlemi yok. Bunun disiplinle alakası yok. Anlık olay.

Fatih Terim: ''İklim değişikliğine denk geldik ama öyle bir oyun ki hiçbir sebep bu yönde geçerli olmaz. Pardon yoktur biz de oyuncularımızda sağ olsunlar hiç şikayetleri yok. Emre Kılınç son götürdüğü topta arka adelesinde ağrı hissetmişti şimdi onu deneyeceğiz.''

Fatih Terim: ''Genel olarak çekirdek kadroyu koruyacağız ama 2-3 yerde değişiklik yapmayı düşünüyorum.''

Üst Alt