Terim: "Gelen ve gidenleri görünce şaşıracaksınız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Gelen ve gidenleri görünce şaşıracaksınız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir insan ancak bu kadar vefasız olabilir.

ne yaptı oğlum fatih terim size ?

çöp olan senin zihniyetin.

Savunduğu herifte takım şampiyonluğa giderken Tv ye çıkarak kulübü karıştırma maksadı olan biri

Takım şampiyon olduğunda tebrik etmeyen,sinsi Koç'a anında telgraf çekip tebrik eden

2 oyuncu aldı diye şu herifi göklerde tutanlar var hala,zamanla Aysal'ın gerçek yüzünü görmeleri temennisiyle

düşünüyorum bu şartlar altında beni ne şaşırtabilir diye...
tek aklıma gelen bolhandanın gidip yerine W. Ben Yedder ın gelmesi oluyor.. Başka herşey normaldir bence..

Mustafa pektemek kazığıymış çok şaşırdık gerçekten apo albayrak bu kaçıncı kazığın

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adam Galatasaraylı olduğu için bedava mı çalışacak ? alıcak tabi herkes nasıl parasını alıyorsa o da alacak.

fatih terimin Galatasaray geçmişine bakarsak hak ettiğinden daha az alıyor.
Madem o kadar iyi Galatasaraylı TL olarak alsın. İşine gelince başkana kadar atar yapıyor ben eleman değilim diye ama döviz üzerinden maaştan da geri kalmıyor eleman.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madem o kadar iyi Galatasaraylı TL olarak alsın. İşine gelince başkana kadar atar yapıyor ben eleman değilim diye ama döviz üzerinden maaştan da geri kalmıyor eleman.

böyle elemana can kurban

herkes euro alırken terim neden tl alsın ? herkes tl alsın o zaman terimde tl alır.

sen para hesabı yapacağına Galatasarayı 1905 tl aylıkla çalıştıran var mı ? sen ne anlatıyorsun...

böyle elemana can kurban

herkes euro alırken terim neden tl alsın ? herkes tl alsın o zaman terimde tl alır.

sen para hesabı yapacağına Galatasarayı 1905 tl aylıkla çalıştıran var mı ? sen ne anlatıyorsun...
He 1905 TL yoksa tff' den alacağı tazminatla alakası hiç yok. Bize iyilik olsun diye yapıyor. Hatta öyle iyilik yapıyor ki geçen sezon almadığı 1m öroyu bu yıl alacağı maaşa ekletiyor. O kadar da efsane sever bizi.

He 1905 TL yoksa tff' den alacağı tazminatla alakası hiç yok. Bize iyilik olsun diye yapıyor. Hatta öyle iyilik yapıyor ki geçen sezon almadığı 1m öroyu bu yıl alacağı maaşa ekletiyor. O kadar da efsane sever bizi.

bana ne tff den ne alacağından ? ben Galatasaraydan ne aldığına bakıyorum. ben iyilik olsun diye yapıyor demedim.

geçen sezon almadığı 1 milyon euro falan yok, adam zaten senelik 3 milyon alıyor fatih terim için gayet normal.

Normalde ücreti yıllık 2 m. dediğin konudan ötürü geçen sene hoca yarım sezona denk gelen 1 m. ücreti almadı ve o ücret bu seneye eklenip 3 m. oldu bu sürede döviz de baya arttı. Kim ne desin hoca bu işten baya karlı çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt