Terim: "Gelen ve gidenleri görünce şaşıracaksınız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Gelen ve gidenleri görünce şaşıracaksınız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"süt bebesi ozan" bunu diyen tipler sonra neden gençler oynamıyor diye çemkirir
duruma göre yorum iki yüzlülük başka bişey değil

Şaşırmadık hocam... şimdiye kadar gitmesi gerekenler gitti... bu sene Gomis Üzerine fena oynayacaktı bu medya 33 yaşında adam 6 milyona gitti... bence iyidir bu joseph de souza ve giuliano 33 olsa onlar da etmez bu paraları, veya anca 6 eder...

Gomisin boynuna doladığı aşıklarına bakmayın... bu sene 29 gol atamayacağını, daha geride kalacağını ve bu para mevzusu yüzünden ozellikle karsit medya unsurları tarafından tepe tepe kullanılacağını bilmek için alim olmaya gerek yok.

Hocaya güvenimiz tam... hocanın oluru olmadan bu transferlerin olmayacağını katiyetle biliyoruz. Onun istedigi transferler olursa şampiyonluğa en yakın takımın yine galatasaray olduğuna inanıyoruz. Önca şampiyonluğa rağmen hala hocaya ve onca imkansizliga ragmen mevcut başarılı yönetime sallayanlar vatan hayinlerine, muhaliflere, munafiklara kulak asmıyoruz...

Ezcümle,

Yönetim satışta başarılı iş yapmıştır... aynı başarıyı alımda da göstermelerini bekliyorum sadece.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben umudu kesmedim son dakika Maicon gidebiliyorsa son dakika Belhanda Feghouli de gidebilir
Yok başkanım hiç mi hiç inanmıyorum o işe keşke diyim yinede.
Ayrıca burdan da bi görüş belirteyim oyuncuların satışlarındaki paralar normale göre düşük ama bu kadar şaşırılması ilginç geliyor bana çünkü biz hiç normale göre satış yapamadık ki .
CL de fırtına estirmiş Burak Yılmaz'ı Çin bu arap baharından daha fazla modayken bile 8'e mi ne sattık hemde 3 yaş daha gençti

Eleştiri haklı şaşırmak saçma

Gomis'i 6'ya göndereceğinize hiç göndermeseydiniz. 30 gol atıp lig rekoru kırmış Gomis kalitesinde bir adam nasıl 10 milyon avro dahi edemiyor anlamakta güçlük çekiyorum. Tamam yaşı var da premier lige satmıyoruz. Araplardan dahi şu adam için 10 milyon avro koparamıyor isek yazıklar olsun. Yalaka fiko kadar olamadınız ya ne diyeyim ben size.

Fatih hocam buralara uğrayıp okuyosa;
GAlatasarayda F.Terim, A.Albayrak, Muslera ve en erken devre arası olmak üzere CL de vitrin yapmış Rodi dışında
HİÇ KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR .....

Ensemize dayalı bir FFP tehdidi varken, Bu yıl ki başarı kriteri de, CL gruplardan Üst tur olmazsa bile AL grupların biletiyle ayrılmak, Ve Ligde de CL biletini garantileyecek (/ Mümkünse şampiyonlukla ) bir sezon sonu...

Yani İhtimal dahilindeki EN YÜKSEK GELİRİ KOVALAMAK...

Birkaç güne çok şaşıracağınız sürprizlerimiz olacak. Gelen ve gidenleri görünce bana hak vereceksiniz. Hem gidenler, hem gelen sürpriz isimler olacak. Bunun bütün sorumluluğunu ben üzerime alıyorum. Galatasaraylılar için en doğru karar ne ise onu uygulayacağız. Hedeflerimiz doğrultusunda bize uygun isimleri alacak, hedeflerimizde bize yardımcı olmayacağını düşündüğümüz isimlerle ise yollarımızı ayıracağız"

AGA BE hocam kandırılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt