Terim Kabul Etmezse Kim? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Kabul Etmezse Kim?

Terim Görevi Kabul Etmezse Hangi Teknik Direktör?

• Blanc

Kullanılan: 2 4.7%
  • Bielsa

Kullanılan: 5 11.6%
  • Tuchel

Kullanılan: 12 27.9%
  • Bilic

Kullanılan: 11 25.6%
  • Koeman

Kullanılan: 1 2.3%
  • Preud'homme

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hamza Hamzaoğlu/Hikmet Karaman

Kullanılan: 3 7.0%
  • Diğer(Konu içinde belirtiniz)

Kullanılan: 8 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Bilic bence başarılı bir Teknik Direktör sırf Tudorun memleketlisi diye zıt bakılması tamamen saçmalık,Verin bakayım Şenolun eline Bilicin kullandığı kadroları külhanbeyliğini görelim onunda,zor dönemi aşan Bilicti o kadroyla stadsız takımı Avrupada ileri turlara götürdü,ligde rekabet etti adam.West Ham ile çok iyi bir ilk yıl ve ortalama bir 2.yıl geçirdi oradada başarısızdı diyemeyiz,Hırvatistanda zaten çok çok iyi işler yaptı adam Tudoru seven ve baya savunan birisi olarak Bilicle kıyaslayamam kendisini.

Bilic derbi kazanamıyor diyorlar Şenol bizim leş derbi performansımız haricinde kimi yenebilmiş 2.5 yılda adam akıllı yaw,Bilic bizim takıma gelirse bu kadroyla bizi şampiyonluğa götürebilecek ender antrenörlerden birisidir,Hiçbir maçtan ulan bu kadar ezilmemeliydik diyerek ayrılmayız bi kere Terim olmazsa inanılmaz mantıklı buluyorum gelmesini.

Son düzenleme:
Kimi kastediyorsun bilmiyorum lakin genel olarak Bilic ismi Terim'in gelmemesi halinde öne sürülüyor. Yoksa birinci tercih Bilic değil yani, açıkçası Terim gelmeyecekse Bilic ismi mantıklı gibi geliyor bana da. Yanlış hatırlamıyorsam, 442 ve 4231 oynatıyordu genel olarak ve oyuncularla hem ilişkisi hem de iyi idare ediyordu. Fernandes gibi sorunlu bir adamı fena idare etmedi açıkçası... Oyun olarak Tudor ile uzaktan yakından alakası yok ve Tudor'dan çok daha uyumlu bir adam, benzeştikleri nokta ise derbi kazanamamaları. İşte bu nokta eleştirilebilir pek tabi, lakin o dönemki BJK ile bugünkü Galatasaray benzemiyor birbirine ki Galatasaray ile BJK hiç bir dönem benzeşmez çünkü denk değiller. Bir de hatırlarsan o dönemler menemen muhabbetleri falan vardı, camia olarak başkanından yorumcusuna hepsi ezikti Bilic'in bu duruma yapabileceği pek te bir şey yoktu.

Ben de ilk başta baya olumsuz yaklaşıyordum ama buradaki bazı arkadaşların mesajları fikrimi değiştirdi, sakin kafayla düşününce mantıksız gelmiyor Bilic ismi.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yazmayı unutmuşum; bir de Bilic'in en büyük artısı sezon sonu işler yolunda gitmezse yollanabilecek bir isim olması ki bu çok önemli.

Bilic bizde başarılı olamaz. Bu kadroyu tudor kurdu bilice uygun bir kadro yok ortada. tıpkı prandelliyi getirirken ona uygun bir kadromuz olmadığı gibi. Ben tam olarak bu noktaya vurgu yapmıştım işte ama olayı ırkçılığa çektiler tudor ile bilicin hocalığı kıyaslanır mı ya çektiler lafı başka tarafından anlayan insanlar bunlar. Kendi kafalarının içindeki çarpışmalara cevap vermeğe çalışıyorlar burada. Ben bu arkadaşlara sesleniyorum şuan.

Bilic'e oy verenleri, "tabiki Danla Bilic" diyorlar diye hayal ediyorum :D Alın tepe tepe kullanın o zaman... Goygoy da bir yere kadar. Öyle bir yönetim var ki twitterdan teknik direktör siparişi alıyor... Adamlar ciddiye alırlar maazallah :D

Bilic bence başarılı bir Teknik Direktör sırf Tudorun memleketlisi diye zıt bakılması tamamen saçmalık,Verin bakayım Şenolun eline Bilicin kullandığı kadroları külhanbeyliğini görelim onunda,zor dönemi aşan Bilicti o kadroyla stadsız takımı Avrupada ileri turlara götürdü,ligde rekabet etti adam.West Ham ile çok iyi bir ilk yıl ve ortalama bir 2.yıl geçirdi oradada başarısızdı diyemeyiz,Hırvatistanda zaten çok çok iyi işler yaptı adam Tudoru seven ve baya savunan birisi olarak Bilicle kıyaslayamam kendisini.

Bilic derbi kazanamıyor diyorlar Şenol bizim leş derbi performansımız haricinde kimi yenebilmiş 2.5 yılda adam akıllı yaw,Bilic bizim takıma gelirse bu kadroyla bizi şampiyonluğa götürebilecek ender antrenörlerden birisidir,Hiçbir maçtan ulan bu kadar ezilmemeliydik diyerek ayrılmayız bi kere Terim olmazsa inanılmaz mantıklı buluyorum gelmesini.

tudorun memleketlisi diye yanlış diyen birini gördün mü sen

Kimi kastediyorsun bilmiyorum lakin genel olarak Bilic ismi Terim'in gelmemesi halinde öne sürülüyor. Yoksa birinci tercih Bilic değil yani, açıkçası Terim gelmeyecekse Bilic ismi mantıklı gibi geliyor bana da. Yanlış hatırlamıyorsam, 442 ve 4231 oynatıyordu genel olarak ve oyuncularla hem ilişkisi iyiydi hem de iyi idare ediyordu. Fernandes gibi sorunlu bir adamı fena idare etmedi açıkçası... Oyun olarak Tudor ile uzaktan yakından alakası yok ve Tudor'dan çok daha uyumlu bir adam, benzeştikleri nokta ise derbi kazanamamaları. İşte bu nokta eleştirilebilir pek tabi, lakin o dönemki BJK ile bugünkü Galatasaray benzemiyor birbirine ki Galatasaray ile BJK hiç bir dönem benzeşmez çünkü denk değiller. Bir de hatırlarsan o dönemler menemen muhabbetleri falan vardı, camia olarak başkanından yorumcusuna hepsi ezikti Bilic'in bu duruma yapabileceği pek te bir şey yoktu.

Ben de ilk başta baya olumsuz yaklaşıyordum ama buradaki bazı arkadaşların mesajları fikrimi değiştirdi, sakin kafayla düşününce mantıksız gelmiyor Bilic ismi.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yazmayı unutmuşum; bir de Bilic'in en büyük artısı sezon sonu işler yolunda gitmezse yollanabilecek bir isim olması ki bu çok önemli.
tebrik ederım

son 4 yıldır terim gittikten sonra tek hoca diyebileceğim adam manciniydi o da istediği adamları alamadığımız ve deplasman fobisi yüzünden çekti gitti ! bilic e belki teklifte bile bulunmadık medyanın gazına gelerek yorum yapıyoruz ama gelirse son 4 yılda mancini dışında gelen tüm teknik adamlardan daha iyi performans göstereceğine eminim ! şu anda bizdeki kadro kalitesi bilicin bjk sının kadro kalitesinden daha iyi eğer takviye de yapabilirsek ligin sonuna kadar bizi şampiyonluk yarışında rahat tutar ! kafamdaki soru işareti sadece şu olur west ham da feguli ile bilic sorunlar yaşamıştı diye biliyorum gelirse feguli iyice ciguli mi olur yoksa daha çok hırs mı yapar o konuda tereddütteyim

Terim'den başka bir kurtuluş yolu göremiyorum şu an şahsen.

Bilic neden bu kadar istendi onu çözemedim. Beşiktaş'ın kemik kadrosunu kurdu, Şenol Hoca da ekmeğini yiyor hakkını vermek gerek ama adam loser maalesef.

tudorun memleketlisi diye yanlış diyen birini gördün mü sen

Yaw gir Bilicin konusuna bak mesajlara Puki,Bir hırvat gitti başka hırvat mı gelecek tipinde bir sürü mesaj var sana yönelik yazmadım bunu forumda genel olarak sezinlediğim için yazdım,Derbi kazanamıyordu filan Eyvallahta Tudorun derbilerde takımı ne kadar kötü oynattığına bak Bilicin derbilerde eldeki malzemeye göre nasıl oynattığına bak aynı şeyler değil.

Son düzenleme:
Yaw gir Bilicin konusuna bak mesajlara Puki,Bir hırvat gitti başka hırvat mı gelecek tipinde bir sürü mesaj var sana yönelik yazmadım bunu forumda genel olarak sezinlediğim için yazdım,Derbi kazanamıyordu filan Eyvallahta Tudorun derbilerde takımı ne kadar kötü oynattığına bak Bilicin derbilerde eldeki malzemeye göre nasıl oynattığına bak aynı şeyler değil.

bana diyorsun sandım da çünkü ben öyle birşey kastetmedim. Ben bilicin doğru tercih olmadığını düşünüyorum. Prandelli nasıl yanlış tercihti bu da öyle benim görüşüme göre. Eldeki malzeme bilice uygun gelmiyor bana. Bize takımı hızlı oynatacak hocalar iyi gider. Yabancı olacaksa bu yönde hoca olmalı.

Tudor ve Biliç yapı gereği benziyorlar birbirlerine... Gelmesin Biliç...ayrca büyük maçlar daki looserligi mevcut

Bielsa elbet biraz risk...ama tam bir futbol uzmanı ve biraz Delilik var.

Bilica diyenler 9-10 maç sonra istifa bağrırlar

Üst Alt