Terim Kabul Etmezse Kim? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim Kabul Etmezse Kim?

Terim Görevi Kabul Etmezse Hangi Teknik Direktör?

• Blanc

Kullanılan: 2 4.7%
  • Bielsa

Kullanılan: 5 11.6%
  • Tuchel

Kullanılan: 12 27.9%
  • Bilic

Kullanılan: 11 25.6%
  • Koeman

Kullanılan: 1 2.3%
  • Preud'homme

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hamza Hamzaoğlu/Hikmet Karaman

Kullanılan: 3 7.0%
  • Diğer(Konu içinde belirtiniz)

Kullanılan: 8 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Yalan mı abi? Yıllardır buradasın. Sen allah bilir Namık admin kim onu bile biliyorsundur :asd22:

Bilic’e karşıyım çünkü bu seneyi kaybetme lüksümüz yok. Bilic kara kutu. Olur mu olmaz mı bilmiyoruz. Hepsinden en önemlisi de en ufak puan kaybında sorgulanacak ve Terim sesleri yine yükselecek. Adamı yıpratır takımla beraber bitiririz. Biteriz abi biteriz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Namık, Alp Basma. Bunu herkes bilir yav nüfuzlu olmaya gerek yok. :D

Öyle tabi katılıyorum ama işte terim gelmezse yarım sezon için tuchel gibi bir isim fayda etmez gibi.

Namık, Alp Basma. Bunu herkes bilir yav nüfuzlu olmaya gerek yok. :D

Öyle tabi katılıyorum ama işte terim gelmezse yarım sezon için tuchel gibi bir isim fayda etmez gibi.

Namık adminin Danyal Artemis olduğuna Eminim. Kafa açıyorsunuz bu konuda. :)

Öyle bir duruma geldik ki televizyonda canlı yayında Fatih Terim “ben Galatasaray’a gelmeyeceğim. Teknik direktörlük yapmayacağım. Adımı anmayın. Takımı yıpratıyorsunuz” dese bile bir ay sonra “Fatih Terim Galatasaray’a gelmeli” diye kamuoyu yaratacak beyinsizler var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Derbi kazanamıyor diye tudoru kovduk derbi kazanamama üstadı bilici mi getirelim ? Bir loser gitti diğer loser gelsin.

Tuchel Blanc yada Bilic bizi bu sezon başarıya götürme ihtimalleri 0 a yakın. Gelicekse Mustafa Reşit Akçay gelsin. Ajax da antrenörlük eğitimi almış, hemde ligimizi çok iyi bilen bir hoca. Osmanlı'nın o kadrosuyla yaptıkları ortada.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hırslı biri lazım
DRkrw32W4AE8g15.jpg

ersun yanal neden düşünülmez anlamıyorum . istersen mourinho'yu getir ligi tanıyıp takıma adapte olana dek sezon gider.
Allah akıl fikir versin gündem yapmıyorlar takılmışlar terim de terim . yav terim işi bitti tarih oldu anlayın artık .

Üst Alt