Terim: "Morutan konusunda çok az beklemeliyiz. Bazı oyuncularımıza talep var. İnşallah sonlandıracağız” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Morutan konusunda çok az beklemeliyiz. Bazı oyuncularımıza talep var. İnşallah sonlandıracağız”

Fatih Terim: “Morutan konusunda çok az beklemeliyiz. Galatasaraylılar beklesin. Ufak tefek şeyler kaldı. Zaten kulübümüz, taraftarlarımızı bekletmez.”

Fatih Terim: "Bazı bonservisler yüksek gibi görülebilir ama kendi maaşlarının daha az olduğu bir prensip silsilesiyle devam ediyoruz. Ayrıca bazı oyuncularımıza talep var. İnşallah sonlandıracağız."

Fatih Terim: "Türk futboluna birçok genç kardeşimizi hediye ettiğim söylenebilir. Dokunduğum, yardım ettiğim, vesile olduğum, ne derseniz. Onları büyük oyuncu olarak görmek de beni çok mutlu ediyor."

Fatih Terim: “Morutan konusunda çok az beklemeliyiz. Galatasaraylılar beklesin. Ufak tefek şeyler kaldı. Zaten kulübümüz, taraftarlarımızı bekletmez.”

Fatih Terim: "Bazı bonservisler yüksek gibi görülebilir ama kendi maaşlarının daha az olduğu bir prensip silsilesiyle devam ediyoruz. Ayrıca bazı oyuncularımıza talep var. İnşallah sonlandıracağız."
Galiba Taylana da talip var. Haluk yürekli soylemisti

ulan hoca maç esnasında evlat akbabayı felan alınca diyorum artık torun mu sevsen ama şu galibiyet sonrası basın toplantılarını dinleyince pamuk gibi oluyorum

Fatih Terim: "Ben gençlere çok güveniyorum, hayatım boyunca da güvendim. Hele şimdikilere güvenmemek elde değil. Özellikle Z kuşağı, yakında Florya'da da yerini alacak. Var ama kafamda daha başka bir plan var."

Fatih Terim: "Ben gençlere çok güveniyorum, hayatım boyunca da güvendim. Hele şimdikilere güvenmemek elde değil. Özellikle Z kuşağı, yakında Florya'da da yerini alacak. Var ama kafamda daha başka bir plan var."

Bunu diyip fegi 85 dk oynatıyorsun, oyuna babeli akbaba Ömer’i alıyorsun. Hangisine inanalım dediklerine mi yaptıklarına mı?

"Biz sahada iyi olursak Başkan ve yönetimimiz bizi koruyacaktır."

Hoca bu kafadaysa iyi oyun için beklemeye hazırım ben.

Üst Alt