Terim: "Morutan konusunda çok az beklemeliyiz. Bazı oyuncularımıza talep var. İnşallah sonlandıracağız” - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim: "Morutan konusunda çok az beklemeliyiz. Bazı oyuncularımıza talep var. İnşallah sonlandıracağız”

Fatih Terim: "Bu yabancı sınırlamaları algoritma gibi duruyor. TFF'nin tasarrufundan oluşan bir şey ama listeyi gördünüz mü, nelerden oluşuyor... Son yıllarda ligin yükselen kalitesi ve dışarıya ihraç edilen oyuncu sayısı gözardı edilmemeli. Herhalde kurtuluşu bunda buldular."

Fatih Terim: "E tamam, oynuyoruz ama birçok sıkıntı olacak. Seneye 4, sonra 5 diyor. Böyle bir örnek var mı, bilmiyorum. Yaptık, oldu. Peki, biz de oynuyoruz işte. Esasında denecek çok şey var da sezona iyi başladık, ne dediğimize iyi bakılıyor."

Fatih Terim: "Başka bir ülkede böyle yabancı kuralı var mı?"

Gazeteci: "Romanya"

:asd:

Fatih Terim: “Zaten ne dersek bakılıyor, takip ediliyor. Aman 1-2 hafta PFDK’ya sevk edilmeden idare edelim.”

hoca ,ozellikle toplu degisikliklerde sinifta kaldi bu mac ozelinde.*puan biraksaydik net kendisine yazardi benim adima.
Geçen sene neyse yine aynısı. Hatta önceki sene, bana yazın diyordu. Değişiklik dediğin ya öndeysen skoru korur sonuca gidersin yada Ömer gibi sonradan girer asist yaparsın.

Olması gereken bu. Bizde giren sahada takılıyor

Kötü oynamadık özellikle ilk yarı iyi oynadık. Ama bu takım daha da iyi olacaktır. Hele hele fb be çok övdüğünüz tjk ile kıyaslarsak onlardan çook çok daha iyi oynuyoruz.

Oyun olarak daha iyiyiz evet. Ama oyun hizi konusunda at sikecileri daha iyi durumda ve biz hala istedigimiz ritm'de degiliz. Tescilli sikeciler zaten kontra tipi oynuyorlar yani bilincli bir atak kurgulari oldugunu goremedim. Bizde var, birseyler yapiyoruz ama hala yavas, agir cekim. Bu yuzden Gedson ve kanata hizli bir isim gerekiyor. Umarim Morutan bu dinanizmi katar.

Satislar cok yakinda dedi hoca, cok merak ettik hani yeni transferler guzel falan ama kimseyi dogru duzgun gonderemedik henuz o yuzden bakalim kimler gidecek. Bu hafta bitse hepsi bari.

Üst Alt