Terim: "Seneye yeniden takım kurmak zorundayız. Bunu iyice anlamalarını istiyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Artık sadece maç sonlarında değil maç öncelerinde de bahane duymaya başladık. Ayrıca ben futbolcu olsam ve hocanın böyle konuştuğunu duysam ne moral kalır ne motivasyon. Beğen beğenme elinde bu yaşlı ve kiralık kadro var. İlk 11 in çoğu bu dert yandığın adamlardan oluşuyo. Bu adamları taraftara şikayet etmek çok amatörce bir hata. Ayrıca ne kadar eleştirsek de bu kadro bu ligde iş yapar. Ligin kalitesi ortada. Başarısızlık varsa suç sendedir hocam.

Senin gibi futboldan anlamayan bir adama her sene yeni 11 gerekir tabi. Öğütücü gibisin. Kulübün kaynaklarını sana teslim etmek kurt'a kuzu teslim etmek ile aynı.

Bu adam 5 sene sözleşmesini doldursa fb'den daha borçlu bir kulüp haline geliriz. Yönetimin devre arası transfer yapmaması lazım Onye'nin kiralanması hariç. Gelecek sezon nasıl olsa başka hoca ve yönetim gelecek. Daha fazla taahhütlere girmemeli kulüp. Zaten bu sezon zarar 40-50 euroyu bulabilir.

Hocayı ilk defa bu kadar ağlak görüyorum hayatımda, iyice şirazesi kaydı bu sene.

Şaşkınlıkla karşılıyorum açıklamalarını...

sent via GSC

Üst Alt