Terim, St. Johnstone Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim, St. Johnstone Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

1628090237032.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu'nda yarın St. Johnstone ile oynayacakları maç öncesi basın toplantısı düzenledi.

Fatih Terim: "Oğulcan konusunda ben işin teknik tarafında kalmak istiyorum. Oğulcan, benim teknik olarak yararlanmak istediğim bir oyuncu."

Fatih Terim: "Oğulcan Çağlayan için kulübümüz gerekli görüşmeleri yapıyor. Başkan yardımcımız Rezan Epözdemir'i izledim. kararın detayları hakkında doyurucu bilgiler verdi. İşin teknik tarafında kalmak istiyorum. UEFA lisans veriyor, TFF lisans vermiyor."

Fatih Terim: "Böyle bir komik durum. Biz bu konuyu Tahir Kıran başkanla çözeriz, bu konu çözülür, oradan bir sıkıntı yok da bu mantığa uymuyor. Uluslararası bir maçta, TFF izin vermediği için oynayamıyor."

Fatih Terim: "Berkan Kutlu hazır, St. Johnstone maçında ilk 11'de oynatacağım."

Fatih Terim: "Taylan'ın fizik açısından eskisi gibi bir hayli önde olduğunu gördük. Taylan'ı da yarın oynatacağım."

Fatih Terim: "Şu yangın belasından inşallah bir an evvel kurtuluruz. Ben çok iyi bir yeşilciyim. İnsanın canı, ciğeri yanıyor. Ailemle konuşuyorum, oradan o dumanları görmek acı verici. Kimsenin tadı yok. Umarım artık biter ve bir daha da yaşamayız. Allah yardımcımız olsun."

Fatih Terim: St. Johnstone, temaslı oyunu çok iyi oynayan bir takım. Mücadelesi üst seviyede olan bir takım. Kolay bir maç olmayacağını düşünüyorum. Oyuncularımıza verebileceğimiz tüm bilgileri verdik.

Fatih Terim: Her rakibimize saygı duyuyoruz, İskoç ekipleri de bu tarihlerde endişeli günler yaratmıştır Türk takımlarına. Açıkçası ona denk gelmek istemiyoruz.

Fatih Terim: "Cicaldau ile uzun vadeli bir anlaşma yaptık. Burada oynayıp oynayamayacağını, bir Avrupa eleme maçını açıkçası çok önemsemedik. Umarım güzel işler yapar ki oynayamadığı bu iki maçı düşünmeyiz."

Fatih Terim: "Hem Falcao hem de Feghouli, Galatasaray'a hizmet etmiş, değerli oyuncularımız. Ayrılıkları da bir araya gelmeleri de doğal olarak kabul etmeliyiz. Kulüp olarak, özellikle son dönemde ayrılan oyuncularımızla ilgili çok güzel şekilde veda ettik."

Fatih Terim: "Galatasaray'dan her gün, her saat, her dakika transfer bekleyebilirsiniz. Bunun için çalışıyoruz."

Fatih Terim: "Kerem de yarın oynayacak. Böyle her oyuncumu sorarak 11'i açıklamamı istiyorsunuz sanırım. (Gülerek)"

Fatih Terim: "Kerem Aktürkoğlu bizim çok kıymetli bir oyuncumuz. Doğru oynamayı öğrenecek."

'Diğer iki sezona kıyasla daha moralli bir Fatih Terim görüyoruz'

Fatih Terim: "UEFA cezası kalktı, ondandır."

Fatih Terim: "Dışarıya bu mutluluk enerjisini veriyorsam çok sevinirim. Çok iyiyim Allah'a şükür. Her geçen gün daha da iyi olacağımı düşünüyorum."

Fatih Terim'den Nevzat Dindar'a: "Konuşurken maskeni çıkarmana gerek yok. Ben seni her yerden tanırım."

Fatih Terim: "Formayı kapanın bırakmadığı bir mottomuz olsun istiyorum. Bırakanın da formayı zor olduğu bir takım olacağız. Benim forma verdiklerim bırakmasın, bırakırsa da zor alacağını bilsin. Böyle bir takım istiyorum."

Fatih Terim: "Morutan'la ilgili fikrimi belirtmiştim. Hakikaten yetenekli bir oyuncu, daha da gelişebilir. İşin ekonomik boyutunu açıklıkla ifade ettik. Morutan'ı beğeniyoruz eyvallah, konu nereye gider bilemem ama bazı mevkilerin daha aciliyeti var."

Fatih Terim: "36 sene gibi bir süre geçmiş futbolu bırakalı. Faruk beyin organize ettiği helikopter olayı vardı. Siz onu bana sorun, kapısı açık... Forma görünsün diye kapıyı açmıştık."

Fatih Terim: "PSV maçındaki iyi oynanan 30 dakikanın yarın daha da uzayacağından emin olabilir Galatasaraylılar. Her geçen gün daha iyi olacağız."

Fatih Terim: "Hem Falcao hem de Feghouli, Galatasaray'a hizmet etmiş değerli oyuncularımız. Ayrılıkları da bir araya gelmeleri de doğal olarak kabul etmeliyiz."

Fatih Terim: St. Johnstone, temaslı oyunu çok iyi oynayan bir takım. Mücadelesi üst seviyede olan bir takım. Kolay bir maç olmayacağını düşünüyorum. Oyuncularımıza verebileceğimiz tüm bilgileri verdik.

Fatih Terim: Her rakibimize saygı duyuyoruz, İskoç ekipleri de bu tarihlerde endişeli günler yaratmıştır Türk takımlarına. Açıkçası ona denk gelmek istemiyoruz.

Fatih Terim: "8 Eylül'e kadar kadromuza yeni oyuncular katmak istiyoruz. Galatasaray'dan her gün, her saat, her dakika transfer bekleyebilirsiniz. Bunun için çalışıyoruz."

Fatih Terim: "Kerem de yarın oynayacak. Böyle her oyuncumu sorarak 11'i açıklamamı istiyorsunuz sanırım. (Gülerek)"

Fatih Terim: "Kerem Aktürkoğlu bizim çok kıymetli bir oyuncumuz. Doğru oynamayı öğrenecek."

'Diğer iki sezona kıyasla daha moralli bir Fatih Terim görüyoruz'

Fatih Terim: "UEFA cezası kalktı, ondandır."

Fatih Terim: "Dışarıya bu mutluluk enerjisini veriyorsam çok sevinirim. Çok iyiyim Allah'a şükür. Her geçen gün daha da iyi olacağımı düşünüyorum."

Fatih Terim: "Formayı kapanın bırakmadığı bir mottomuz olsun istiyorum. Bırakanın da formayı zor olduğu bir takım olacağız. Benim forma verdiklerim bırakmasın, bırakırsa da zor alacağını bilsin. Böyle bir takım istiyorum."

Fatih Terim: "Morutan'la ilgili fikrimi belirtmiştim. Hakikaten yetenekli bir oyuncu, daha da gelişebilir. İşin ekonomik boyutunu açıklıkla ifade ettik. Morutan'ı beğeniyoruz eyvallah, konu nereye gider bilemem ama bazı mevkilerin daha aciliyeti var."

Fatih Terim: "36 sene gibi bir süre geçmiş futbolu bırakalı. Faruk beyin organize ettiği helikopter olayı vardı. Siz onu bana sorun, kapısı açık... Forma görünsün diye kapıyı açmıştık."

Fatih Terim: "PSV maçındaki iyi oynanan 30 dakikanın yarın daha da uzayacağından emin olabilir Galatasaraylılar. Her geçen gün daha iyi olacağız."

Iyi bir 30 dakika mi?

Üst Alt