Terim, St. Johnstone Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim, St. Johnstone Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

Morutanın bende çok abartıldığını düşünüyorum.Ama mevki olarak bakarsak nasıl öncelik olmuyor.Hocanın daha önce halletmemiz gereken transfer var derken neyi kastediyor onu anlamadım.orta sahada oynatacak adamları belli..Ondan bahsetmediğine göre hangi mevkiden bahsediyor.

Bu takımın en elzem olan mevkisi kanat mevkisinde fark yaratacak oyunculardır.Hala buna öncelik değil diyor.
Her sene olduğu gibi hep aynı hataları yapacaklar.inşallah gmz göre göre şampiyonluğu kaptırmayız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Morutan için istenen bedel onun değeri değil fiyatı.

Abartıldığı husus ne? Muazzam yetenek çocuk.

Önceliğimiz kanat olmalı diyen futbol fakirleri vardı burda konuşan hoca onlara da cevap vermiş oldu , önceliğimiz orta saha.

Defans bölgesi komple yabancı olacak.
Orta saha en az iki yerli oyuncu oynayacak.Diğer isimde çik olacak..

Kanatta kimler oynayacak.Engin futbol bilginle bizim gibi futbol fakirine bunu açıklarsan seviniriz.

Her sene aynı halt ve her sene körü körüne savunmakdan vazgeçmiyorsunuz.

Bu takımın ilk önceliği diye birşey yok.orta saha ne kadar elzemde kanat oyuncusu o kadar elzemdir.

Morutan için istenen bedel onun değeri değil fiyatı.

Abartıldığı husus ne? Muazzam yetenek çocuk.

Yahu reis sen bu adam için zamanında beş milyondan fazla verilmez demiyormuydun.Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Romanya ligi ile bizim lig arasında fark var.Özellkle savunma anlayışında.Bire birde adam geçme konusunda çok abartılıyor.Ağır oyuncu.fizik olarak zayıf.
Alınmasında demiyorum ama 10 milyonlar falan çok abartı.

Yahu reis sen bu adam için zamanında beş milyondan fazla verilmez demiyormuydun.Ben mi yanlış hatırlıyorum.

Romanya ligi ile bizim lig arasında fark var.Özellkle savunma anlayışında.Bire birde adam geçme konusunda çok abartılıyor.Ağır oyuncu.fizik olarak zayıf.
Alınmasında demiyorum ama 10 milyonlar falan çok abartı.

Hızlı değil ama ağır da değil bence.

Zaten ben de istenen fiyat abartı olsa da oyuncu profil ve yetenek olarak gayet iyi demek istedim.

Rakip 10 kişi kaldıktan sonraki süreyi diyor herhalde
Hani rakip 10 kişi kaldığı halde yine de atak geliştiremediğimiz kısım
Stoperler arası dakikalarca paslaşma olunca top oynuyoruz sanıyor herhalde

bana kufur edin banlayin isterseniz, ama terimden artik hicbirsey beklemyiorum , yeni yapilanma lafini agzina pelesenk etmis .3 senedir nerdeydin derler adama ne oynattin 3 senedir takima derler adama,sanki kiralik genc adamlar gelemezmiydi 3 senedir, ne sistem var ne taktik var takimda . bu senede 5-6 hafta sonunda belli eder kendini sene sonu. dua edinde burak elmasin yedekte beklettigi teknik direktoru olsun,, yoksa kendi enkaziyla beraber burak elmasida pesine takip goturucek ,

Fatih Terim: "Böyle bir komik durum. Biz bu konuyu Tahir Kıran başkanla çözeriz, bu konu çözülür, oradan bir sıkıntı yok da bu mantığa uymuyor. Uluslararası bir maçta, TFF izin vermediği için oynayamıyor."
Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Başakşehir'den puan almamız lazım. Sonra bizim o malum takımı Rize'ye gömmemiz lazım! O malum takım, bizimle çok uğraşıyor. O malum takımı oraya gömmemiz lazım!"

:red:

Üst Alt