Terim ve Ekibi İstifa Etmeli mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim ve Ekibi İstifa Etmeli mi?

Fatih Terim İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    107
  • Anket kapatılmış .
Tabiki hayir

Gecmiste kazandiklarini bir kenara birakalim cunku onlari yazinca rahatsiz olanlar var,sirf gecen sezon kazanilan sampiyonluktan dolayi bir kredisi olmali

Takimin bu durumda olmasinin sebebi hocadir ve bunu düzeltecek olan da Fatih hocadir

heee kovalim

akabinde maguruscu onderliginde hamzatoru basimiza musallat edelim

mal misiniz

yoksa samatyali misiniz anlamadim ki

bence hoca gitsin,siz de yoklugunda mutlu olmaya devam edin.yeni fatih terimler buluruz ya da tudorlar ne bileyim.diyecek söz yok artık.utancla okuyorum yazılanları

bence hoca gitsin,siz de yoklugunda mutlu olmaya devam edin.yeni fatih terimler buluruz ya da tudorlar ne bileyim.diyecek söz yok artık.utancla okuyorum yazılanları

GS tarihinde 21 sampiyonluk 1 UEFA , 1 UEFA Super Cup var.

Terim de 7 sampiyonluk 1 UEFA var !!

Terimspor diyen tum ne idugu belirsizlerin once Terimi kara kaşi karagozu icin sevmedigimizi anlamalari gerekiyor once!! Duyan da tek sampiyonlugu şike ile olan aykut kocamani savunan dangalak fb li taraftar profili sanacak bizi !

Tff uzerimize alenen oynamasa 1 de santraforumuz olsa yine liderdik!!

İstifa et demesi çok kolay. Çözümü yaz önce.
Ama ben teknik direktörden çok başkanın ve ekibinin istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum.

yönetim zaten fiyasko, terim ise aslında kalitesizliğinden değil, iş bilmemezliğinden değil, evlatcılık ve ahbap çavuş ilişkisinden dolayı kaybediyor. bu huyu yüzünden başarısız. liyakat sorununu aşar da olur da bir gün adaletli olmayı becerebilirse önü açık. böyle devam ederse işi zor

Geçen sene elindeki kadroya rağmen ligi 4.bitiren bu sene hakem desteğine rağmen bizle aynı puanda olan şenol güneş için istifa lafi gundeme bile gelmezken

Geçen sene bu takımı psikolojik olarak bitmiş halde alıp şampiyon yapan,Bu sene transfer rezaleti yaşayan,inanılmaz sakatlıklarla takımın yarısını kaybeden terim'in istifası isteniyor...

Işte bunlar hep algı..

Üstüne bu adamın daha önce kazandığı 6 şampiyonluk var 7 sezonda...

Tamam çok hatası var bu sene kabul ama istifasını istemek gerçekten en hafif tabirle ayıp...

Sene sonu istifa etsin. Bu seneyi bitirip ne yapıp ne yapamayacağını görmeli millet. Şimdi giderse gelecek yeni hocanın başını yer terim destekçileri

Üst Alt