Terim'den Ayrılık Sinyali! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'den Ayrılık Sinyali!

Fatih terim aydinlik görmediği bir yere gelmez. Bu GS bile olsa.

Normal şartlar altında gelmez ama ego insana yapmayacağı şeyleri yaptırır ki Terim' in egosunu tartışmaya gerek yok. Görevine son verildiği takıma geri dönüp, başarılar kazanmanın hayali ile yanıp tutuştuğunu düşünüyorum. Ancak Dursun Özbek yönetimi ile bu hayallerine kavuşacağına da ihtimal vermiyorum.

Motivasyonun TR karşılığı Gaz.

Sadece Gazla tabi ki olmaz. Vasat taktik bilgisi var hocanın. Zaten vasat üzeri olsa şuan farklı yerlerde olurdu.

Mourinho buna çok iyi bir örnek olur. Mou'da da motivasyon üst düzey ama taktik bilgi de üst düzey.

Bu arada 4-4-2'nin de taktik olduğunu öğrenmiş olduk, şablon diye biliyorduk Şükrü.

Bence vasat degil Burak.

Mesela 2011/12 sezonunda oynadigimiz futbolu hatirliyormusun? Koşan, pres yapan, rakibi bozup, dağıtan ve oluşan hatalardan yararlanan bir takim yaratmisti.

He oyuncu seçimde bazen haksizlik yapiyor mu yapiyor.

şenol güneşmiş zaa loser herifi :asd: yarışta biz yokuz ve fener daha büyük loser olduğu için şampiyon olabildi bilicin hazır takımıyla bunuda dip not düşelim.

2002 terimin hazır takımı
2011 ersunun kurduğu takım
2016 bilicin hazır takımı

Bu seneki şampiyonlukla ne alakası var?
Ondan önce inek otlatıyordu demi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fatih terim geldiğinde hazır ortama mi geldi yahu. Takım resmen sürünüyordu ve 8 ci mi ne olmuştu.
Evet normal ortama değil berbat ortamada gele bilir yönetime güvenecek ise kendi düşüncesinde

Son düzenleme:
Beyler şimdiden uyarıyorum Fatih Terime Tarator gibi lakaplar takmak yasak! ayrıca kimse kimseye hakaret edemez bu gibi durumlarda yaptırım uygulamak zorunda kalıcaz.

Beyler şimdiden uyarıyorum Fatih Terime Tarator gibi lakaplar takmak yasak! ayrıca kimse kimseye hakaret edemez bu gibi durumlarda yaptırım uygulamak zorunda kalıcaz.
Biraz geç olmadımı bu uyarı?
Aynısı aysal içinde geçerli olmalı ama tabikide. Botokslu bilmem gibi şeyler olmamalı. Dursun özbekede hakaret olmamalı ne kadar da seviyesi yetersiz gözüksede. Adama bir ana avrat gitmediğimiz kaldı forumca. Galatasaray Başkanı bu adam öyle veya böyle maalesef

Aynısı aysal içinde geçerli olmalı ama tabikide. Botokslu bilmem gibi şeyler olmamalı. Dursun özbekede hakaret olmamalı ne kadar da seviyesi yetersiz gözüksede. Adama bir ana avrat gitmediğimiz kaldı forumca. Galatasaray Başkanı bu adam öyle veya böyle maalesef
Katılıyorum artık bu durumları dikkate almak gerek iyice zıvanadan çıkıyo herkes bilmeli.kahve değil bura ergen muhabbetlerinden bay geldi

Dursun hakarete tag ödülü verilmesini öneriyorum

0ZTtIMO.gif

Üst Alt