Terim'den Ayrılık Sinyali! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'den Ayrılık Sinyali!

Fatih terim geldiğinde hazır ortama mi geldi yahu. Takım resmen sürünüyordu ve 8 ci mi ne olmuştu.
Evet normal ortama değil berbat ortamada gele bilir yönetime güvenecek ise kendi düşüncesinde

Hazır ortama gelmedi belki ama iyi transferler yapıldı. Muslera, Eboue, Ujfalusi, Selçuk, Melo, Riera, Elmander, hepsi o kabus sezonun ardından takıma katılmıştı. Bu kalitede oyunculardan yeni bir kadro kurabilecek vizyon şu anki yönetimde yok.

sneijder_6734534.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

gelmesin gene bir sürü borca sokacak bu sefer parada yok uefa da kısıtladı Gs adasının tapusunu verirler bu parator a gelirse hiçbir maçı izlemem yıllıkda 4 milyon euro dan maaş verirlerse şaşırmayın

terimi çok seviyorum evet kazanılan şampiyonlukların 3 te 1 i Terimle, avrupadaki aç bak maçlara saha kenarında görebileceğin adam yine Terim
ve bugun herkes biliyorki en cok şikeciler biliyor Terim gelirse yine şampiyonluğa oynarız hatta şampiyon oluruz

FT sevmeyen, istemeyen = ergen, futbol özürlüsü, gs haini.
İktidarın AKEPE olduğu bi ülkede kişi biatına şaşırmak hata zaten...

Hazır ortama gelmedi belki ama iyi transferler yapıldı. Muslera, Eboue, Ujfalusi, Selçuk, Melo, Riera, Elmander, hepsi o kabus sezonun ardından takıma katılmıştı. Bu kalitede oyunculardan yeni bir kadro kurabilecek vizyon şu anki yönetimde yok.
Yok bencede ama okadar fazla transfere gerek yok Türkiye'de başarılı olmak istiyorsan. Kadromuz eksik ama totalde kötü değil.
İlk 11icin 3-4 transfer ile şampiyonluk için yeterli olabilir. Yeterli nokta transferler olsun. Yapamıyorsan zaten istediğin hocayı getir bir cacık olmaz kolay kolay

Bu yorumunu kayıt ediyorum.Fatih Terim gelirse takacağı kapaklardan sonra sıkça paylaşırım HELAL ET.
Helallik bir durum yok. Dursun'a rağmen bu takımı şampiyon yapsın yeter ki istediğiniz kadar paylaşın ondan sonra sıkıntı olmaz. Özür dilemekten gocunan bir insan olmadım hiçbir zaman. Lakin ben dursunla mursunla başarılı olabileceğine ihtimal vermiyorum. Alp Yalman'ın etkisi ne derece olur bilemem. Fatih hocanın istediği takviyeleri yapabilirse bir ihtimal belki bir şeyler olur. Yani bence gelecek sezon sonunda ne durumda olacağımız herkesten daha çok Yalman'a bağlı.

sneijder aysal biatcılarına ses çıkarmıyorsun terime gelince biad diyorsun olmuyor kanka

Aysala o kadar biat edildigini düsünmüyorum. Tabi her zaman isin b.kunu cikaranlar olur ama Terim olayinin boyutu baska.

Sneijder satilsin bir halt olmaz, millet 1-2 gün konusur sonra unutur yine. Milleti taniyoruz sonucta.

İşte ben de tam olarak bundan bahsediyorum.

O dönem ki maddi ferahlık da yok şu an.

2011 yazında stadyumdan kazanılan gelirler, yeni stadyum heyecanı ile dolu tribünlere oynamak, rakiplerin şike sürecinden yıpranarak çıkması ve oyuncu kaybetmesi gibi esktra avantajları vardı.

Şu an Fenerbahçe ve Beşiktaş o dönem çekmediği cezanın da etkisi ile önümüzdeler kadro kalitesi olarak.

Biz ise UEFA'dan ceza almış ve 1 yıl daha yaşlanmış, maddi zorluk yaşayan bir takım konumundayız.

Şu şartlarda Terim dahil dünya üzerinde temeli olan bir başarı kazanacak tek bir antrenör bulamazsın.

Şampiyon olursak 2006 gibi, 2008 gibi ekstrem durumlar gerçekleşirse oluruz. Rakipler de saçmalayacak. Tabi bu da çok zor değil zira sürekli saçmalayan bir Aziz Yıldırım ve olayı saçmalamak olan Beşiktaş gibi panik bir camia var karşımızda.

zimtor parayı sever.yıllık 5 milyon avrodan 7 senelik sözlesmeyi bırakıp gelir mi yav.su fukara halimizle onun taleplerini karsılayamayız.dany gibi amrabat gibi kazık sokturacak paramız yok.bitirdin bizi eyy elemantor.hala senin yaptirdigin salak sacma transferlerin bedelini ödüyoruz.

Üst Alt