Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

devammm böyle devam edin bizi dahada kamciliyorsunuz .... bizim sizi kamcilamamiz cok daha sadist sekilde olacak .... gina wildin cocuklari...

Irkçılık yapsa daha az ceza alacakmış demek.

Kimse hakaret etmenin cezasız kalması gerektiğini savunmuyor fakat cezaların orantılı olmadığı kabak gibi ortada.Bu da başka düşüncelere sevk ediyor insanı.Mesela Galatasaray ve Trabzon, Demirören yönetimini devireceklerini falan söylemişti.Gözdağı olabilir mi ? Neden olmasın..Tabii Fenerbahçe'ye avantaj sağlamak da cabası.

Sonuç olarak bu hafta hakem katliamları bekliyorum....Kadıköy deplasmanı 2 kat daha zorlu hale geldi ve şampiyonluğu bu maça taşımak için alenen pislik yapanların olduğu bir ortam var.

Fatih Terim lazımdı bize,bir teknik direktörden daha fazlası çünkü.

Irkci Emre iki mac alir, $ikeye sulandirmak, bizi icine cekmekleri, aykutun ve ayioglu volkanin trabzona ve senol günese laf sokmalari vs.

Vallah bü ülke cok korkunc. Aziz metriste ama halen fene.vin eli kolu heryerde. Bizimkilerde uyuyor, centilmenlik zamani degil...bir gün bomba cok fena patliyacak...kan akar kan.

Bu cezadan ötürü ne yazsak,ne söylesek boş.En iyi cevabı sahada futbolcularımız vermeli.Nitekim öyle olacağına da inanıyorum.

Allah bu cezalari verenli tez ölümle cezalandirir insallah. sonunda hic etmedigim beddua yi ettirdiniz serefsizler

ama olur mu öyle şey hiç 3 maç olur mu en az 7-8 maç olması gerekiyor nede olsa ırkçılık değil ki bu 2-3 maçla geçiştirilsin ayıp ayıp

Bu cezadan anladığım TFF' nin F.bahçeyi şampiyon yapmak için şartlandığıdır, tahminin bu hafta hakemler Trabzonu doğrayacak.

Az vermişler cezayı ,F.Terim'i futboldan MEN etmeleri gerekirdi.

Bi şampiyon olalımda gereken cevabı verecektir nasılsa İmparator.

tuh be Fatih Hoca keske irkcilik yapsaydin o zaman 3 yerine 2 mac ceza alirdin

Yildirim Demiroren senin ver ya gelmisini gecmisini ,kansiz serefsiz

Bakalım Terim 'i ilk kim eleştirecek.

Bence hocamız hatalı bu örnekte. Melo son maçta kırmızı kart görüp son 2 maçta takımı yanlız bıraksaydı, hakeme mi kızacaktık?

Bence Terim, maçın skorunu pek de etkilemeyen hakeme gidip hakaret ederek haksız olan taraf olmuştur. Final maçında Terim kulübede olamayacak diye kızıyoruz ama buna bile bile lades denir.

ya ustad insanda sinirinde bir yere kadar

hakem zaten ne kadar duduk caldi maci katl etdi

ustunde ondan once yasanan olaylar

sanki bu 58 105 o insanlara tesir etmiyormu ?

saniyorsunuz?

Zaten Fatih Terim boyle oldugu icin Imparator bazilari gibi pisirik degil

Abdullah Abi normalde terimi ilk ben elestirirdim

ama

suc yonetimde

korunmadigini hissetti imparator bu sefer, sinirleri cok gerilldi

korkak tavuk yonetimimiz yuzunden oluyor bunlar kim ne derse desin

ne baskilar geliyordur terime bu olaylar sonunda cikip su fenere dersini verin seklinde.

bide ustune fenere sacma sapan yenildik

yonetim ise adnan ozturku bile susturdu fenerin ekmegine yag surmekten baska bir sey yapmadi 3 temmuzdan beri

evet ates ufleyerek sonmez ama fenere dogum gunu pastasi alipta ufletmeye gerek yoktu bir senedir

adamlar ucurumun kenarindaydi bize dokunmak kalmisti

biz ise birileri yardima gelsin diye bekledik

sonunda ne oldu

adamlar shike yapti bizim puanimiz silindi:)

isin ozeti bu

yetmedi

bir yarim puan daha sildiler sonra

yetmedi pfdkya verdiler

terimi cok seven biri olarak bilinmem ama terim eski terim degil cok olgun ve su hareket onun sucu degil bence

sadece oklarini uzerine cekmek zorunda kaliyor

cunku usttekiler korkak

İstiyorlar ki Galatasaray taraftarını isyan etsin ortalığı yıksın önüne geleni indirsin... Sabır Sabır Son 1 Hafta Ya Sabır!!!

ceza almasi gereken hak mahrumiyeti almasi gereken sahadakiler degildi yonetimdekilerdi

ama onlar sessiz kalinca boyle oluyor

yahu adam tapede sunu diyor bakin

kahenin ekimden haberi yokmu niye boyle oynuyor diyor

digeri var baskanim bende anlamadim diyor

biz bu kadar bariz bir olayi bile kamuoyu olusturamadan ortbas etmelerine izin verdik

su diyalog yeterli abi

tek basina yeterli

ne korkak adamlarmis anlamadimki yaaaaaaaaaaaaaaaa

Üst Alt