Terim'e Şok Ceza! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'e Şok Ceza!

Cevap: Terim'e Şok Ceza!

taraftarımızın bir kısmını anlamıyorum.

şampiyon olalım bunu hesabı soracaklar, şu kupayı alalım konuşuruz filan.

arkadaşlar playoff- tff seçimleri- 58.madde değişikleri filan hep sustuk zamanı gelsin dedik. bişeyleri kaybettikten sonra neya yarar.

oldu pazar günü şampiyon olduk benim teknik adamım haftaalrın stresini çekmiş niye sevinçten mahrum kalıyor. garibime giden başka teknik adamlar konuşur ses çıkmaz. ben size söyleyim pazara kadar şenol hocayıda ceza verirler.

yılın teknik adamı koca kafa kocaman olur. tebrikler. biz susalım ve bekleyelim...

Bu ceza Fatih Terim'e verilmedi, bütün Galatasaray camiasına verildi. Futbolun rengini bi kez daha kirlettiler. Yazıklar olsun.

Bence imparatora soyunma odasını yasaklasaydın daha etkili bi ceza olurdu, Sayın(!) Demirören.

onuda yaptı zaten soyunma odasına ve kulubue durmaya verilmiş ceza.

allahım ne olur pazar günü şampiyonluğumuzu hocamızla birlikte kutlayalım.

kadıköyde baş yaranlar fatih terim tründeyken neler yapar bilmiyorum.

bunu burdan yazıyorum. fatih terim kadıköyde en ufak bişey gelsin kadıköyü onlar değil biz yakarız.

şenol güneşin dediği ortaya çıkıyor savaş alanına çevirmek için elinden gelenleri yapıyorlar......

Allah hepinizi bildigi gibi yapsin,fikrimiz degismedi hala öylesiniz,cok sinirlendim cok,daha fazlasini yazamiyorum!

Kimse kusura bakmasın

Yönetimimizde iş yok

Adnan Öztürk konuşuyr bi ondanda ne yazıkki rahatsız olanlar çoğunlukta

Tehditse tehdit,hakaretse hakaret

Susma sustukça sıra sana gelecek lafı çok doğruymuş

Sıra geldi ve en ağırıda bize işletiliyor

Şenol Hocanın açıklamaları şimdi daha gözle görülür bir şekilde mana kazanmıştır . Resmen işi şiddete döktürmeye çalışıyorlar bunun başka açıklaması yok .

fatih hoca heralde hakemin ırzına geçtiki 3maç verdiler yoksa ırkçılara bile 2 maç veriyorlar ondan daha ancak bu olabilir.

Üst Alt