Terim'in Başkan Ünal Aysal'dan Son Arzusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim'in Başkan Ünal Aysal'dan Son Arzusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Terim'in Baskan Unal Aysal'dan son arzusu

Ihtimal vermiyorum fakat eger olursa yeni bir avrupa kupasi hayal olmaz

Kaka bu boru mu

Cevap: Terim'in Başkan Ünal Aysal'dan Son Arzusu

kaka nın gelmesi messi nin gelmesinden bir farkı yok

nasıl gazetecilik anlayaşıdır bu yazık gerçekten.

Bu başlık çok mu düşünülmüş yahu? İmparatorumuzun birkaç aylık ömrü kalmış gibi tövbe tövbe :D :D

Yeter fotomaç yeterrr.:sad007: Transfer sezonundan beri kaçıncı Kaka haberi bu.

Niye işlerini doğru düzgün yapmıyorlar,insanları güldürüyorlar kendilerine yahu.

Bazı rakadaşlar saçmalamış.. Kaka'nın Galatasaray'a gelme ihtimali hiç yok diyorlar... Kaka'nın Galatasaraya gelmesi benim için süpriz olmaz. Real Madrid Kaka'yı gözden çıkarttı.. Geçen sezon zaten sakatlığından dolayı neredeyse hiç oynayamadı.15-20 milyon euro veren Kakayı alır...

Kaka transferi Arshavin veya Adebayor transferinden 1 adım daha zor..

Kaka Galatasaray'a gelirse Hagi etkisi yaratabilir... Yeni bir ülke, yeni bir heyecan Kakayı tekrar zirveye çıkartır.. Madridde kalsa bile yedeklikten kurtulacağını sanmıyorum..

Para derdi olmayan ve kariyerini düşünen adamın Türkiye'yle adı yan yana bile anılamaz.Messi ve Ronaldo haberini de yapsınlar tam olsun.Kaka'nın 35'inde bile buraya uğrayabileceğine inanan varsa Allah akıl fikir versin.

Bu sefer kafası bayaa iyiymiş, belli ki altın vuruş denemiş olmayınca bunu yazmış :coffee:

Fatih Terim, eski arkadaşı Mourinho'ya Kaka'nın durumunu sordu. Portekizli çalıştırıcı yeni sezonda as kadroda düşünmediği Brezilyalı golcünün satışına onay verebileceğini ancak son sözü kulüp yönetiminin söyleyeceğini vurguladı.

Fatih Hoca bunu çevirebildiyse transferi kapayalım bence.

İyi adamın gözleri parlamış. Ben yönetici olsam bana teknik direktörüm kakayı istiyorum diyecek, kalp krizi geçiririm fenalaşırım.

Bazıları fotomaç haberi paylaşmaktan bıkmadığı belli. Böyle saçma haberler paylaşınca elinize ne geçiyor. Bir mesaj daha fazla mı oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt