terim'in galatasaray düşmanının nikahına şahitlik yapması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

terim'in galatasaray düşmanının nikahına şahitlik yapması

Mr.-Krabs-Squidward-Spongebob-Patrick-Star-Laughing-At-The-Krusty-Krab.gif
Selam Almanci dostum

Abi fenerde görev alıp almaması önemli değil ki. Yani fenerde görev alsaydı o zaman mı eleştirecektiniz? Bu herifin nasıl bir Galatasaray düşmanı olduğunu bilmeyen yok. Koskoca Galatasaray hocası bu Galatasaray düşmanının nikahına nasıl şahitlik eder? Aynı hareketi Cengiz, Albayrak vs. hiç farketmez onlar da yapsın onları da eleştiririz. Tek adama bu kadar bağlı olmak doğru bir şey değil. Sevebilirsiniz ama hatalarına hata diyeceğiz. Yoksa koyundan bir farkı olmuyor insanın.
Fenerlilerden nefret ederiz de normal görüştüğüm Fenerli belki vardır neden bilmiyorum demek ki fanatik değil ondan sormuyorum e bu da görev almamış yani ben senin sayende haberdar oldum Fenerli herkes ile hasım mı olacağız? Niye her Galatasaraylı ile hısım mıyız? hadım bir perspektif bu üstat bundan eleştiri olmaz

Fenerlilerden nefret ederiz de normal görüştüğüm Fenerli belki vardır neden bilmiyorum demek ki fanatik değil ondan sormuyorum e bu da görev almamış yani ben senin sayende haberdar oldum Fenerli herkes ile hasım mı olacağız? Niye her Galatasaraylı ile hısım mıyız? hadım bir perspektif bu üstat bundan eleştiri olmaz
Üstat normal fenerlilerle tabii ki bir sorunumuz olamaz. Ama fanatik ve Galatasaray düşmanı fenerlilerle sorunumuz olur. Galatasaray'a fetöcü, aponun takımı gibi şerefsizce ithamlarda bulunan, şikecileri ve ırkçıları destekleyen fenerlilerle sonuna kadar sorunumuz olacak. Fatih hocanın sorunu yokmuş demek ki onun midesi böyle çalışıyormuş. Gerçi o tüpçüyle de hahaha hihihi kahkakalar eşliğinde imzalar atmıştı. Şaşırmıyorum artık.

Üst Alt