GSC Haber - Terzi “İlkay” Dedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Terzi “İlkay” Dedi

Burhan bizi kandırıyor mu?

• Herhalde

Kullanılan: 46 75.4%
  • Ben inandım

Kullanılan: 15 24.6%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
Anlamak zor muhtemelen istediği ortamı bulamadı pişman oldu şimdide yol yapıyor.
İllüzyondan başka birşey değil. barcelona futbol kentiymiş falan palavra bunlar.

futboldan keyif almak istiyorsan önce kaliteli takımda ve taraftarın mutlu olduğu seni sevdiği yerde olmalısın.

barcada bunların hangisi var ki ilkayı takan bile yoktur. benzer durum lewandoski içinde geçerli o çocuk mutluysa gelsin tüm katalonya benim üstümden geçsin.

Şu dönemde transfer haberlerine prim vermeyelim. Çoğu transfer haberi bilinçli pompalanıyor. Bilinçli şekilde oyuncular formsuz, yetersiz algısı pompalanıyor. Takım gayet iyi. 1-2 takviye işimizi görür. Şampiyon olmak için 5 oyuncuya ihtiyacımız yok. Hocanın biraz uyanık olmasına ihtiyaç var. Oyuncuları daha iyi hazırlaması gerekiyor. Lig’de 12 maç sonunda daha bir tane rakibi bile sürklase edemiyorsak hoca ve ekibi de oturup bir düşünsün tek eksik oyuncularda mı diye.

Şu dönemde transfer haberlerine prim vermeyelim. Çoğu transfer haberi bilinçli pompalanıyor. Bilinçli şekilde oyuncular formsuz, yetersiz algısı pompalanıyor. Takım gayet iyi. 1-2 takviye işimizi görür. Şampiyon olmak için 5 oyuncuya ihtiyacımız yok. Hocanın biraz uyanık olmasına ihtiyaç var. Oyuncuları daha iyi hazırlaması gerekiyor. Lig’de 12 maç sonunda daha bir tane rakibi bile sürklase edemiyorsak hoca ve ekibi de oturup bir düşünsün tek eksik oyuncularda mı diye.

aksoyfield

Gelse 1 hafta sonra savunması yok diye eleştirilir, 2 hafta sonra civarı konusunda çöp falan yazılmaya başlar.
Yerinde olsam ülke futbolunun yanından geçmem.

Üst Alt