GSC Haber - Terzi “İlkay” Dedi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Terzi “İlkay” Dedi

Burhan bizi kandırıyor mu?

• Herhalde

Kullanılan: 46 75.4%
  • Ben inandım

Kullanılan: 15 24.6%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
3 milyon euro 4 senelik sözleşmeyle gelir.. Bence bizim takımda kanatlar bu şekildeyken Torreira’nın arkasına ismi geçenlerden Partey, Ndidi daha uygun olur, İlkay’dan ziyade. İlkay da alınıp 4-3-3’e yakın oynanırsa en ideali..

——Partey—-
Torreira—-
————-İlkay

İmkanı olsa tabii ki hayır denmez. Hele Sergio filan diyenler iyice saçmalamış. Barca önemli bir rol teklif etmişken TR yi tercih etmemiş olması normal. Kendisi mutlu değilse ve Barca da göndermek istiyorsa olabilecek bir iş ama sanmıyorum. Bu yaşta başka bir orta saha oyuncusunu istemem de İlkay için 1,5 yıllık makul maliyetli bir sözleşme güzel olurdu doğrusu...

neden güldün 33 yaşında türk eforsuz oynayan bir orta saha oliviera kadar bile katkı veremez paralar çöpe gider
Sen ilkayi izlendinmi ezbere yorummu yapiyorsun. Son dönemde sürekli forma giyiyor. Oynadığı maçlarda sahaya ağırlığını veriyor. Bizde eksik olan oyun aklını tek başına yönetebilecek biri. Geleceğini zannetmiyorum

Üst Alt