Teşekkürler Hamit Altıntop! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Hamit Altıntop!

Galatasaray'da 2012'den bu yana forma giyen Hamit Altıntop ile yollar resmen ayrıldı.

Galatasaray'a 2012-2013 sezonunun başında transfer olan Hamit Altıntop'un sözleşmesi sona erdi. Sarı kırmızılı yönetim, 31 Mayıs itibariyle sözleşmesi biten deneyimli oyuncunun mukavelesini uzatmayı tercih etmedi. Yaşadığı talihsiz sakatlıklardan dolayı bu sezon hiç forma giyemeyen deneyimli oyuncunun sarı kırmızılı kulüpteki kariyeri bitmiş oldu.

Galatasaray'da 2012'den bu yana forma giyen Hamit Altıntop ile yollar resmen ayrıldı.

Galatasaray'a 2012-2013 sezonunun başında transfer olan Hamit Altıntop'un sözleşmesi sona erdi. Sarı kırmızılı yönetim, 31 Mayıs itibariyle sözleşmesi biten deneyimli oyuncunun mukavelesini uzatmayı tercih etmedi. Yaşadığı talihsiz sakatlıklardan dolayı bu sezon hiç forma giyemeyen deneyimli oyuncunun sarı kırmızılı kulüpteki kariyeri bitmiş oldu.

Derken?

sie laaan adam maçlarda bizden az heyecanlanıyodu izlerken.. maç yapmayı zaten konuşmaya gerek yok 0 maç 0 gol 0 asist süper katkı avrolar cukka.sene başı atar yapıyodun kamil ronaldonun aldığı parayı biliyomusunuz diye şimdi konuş büzük yemez.

sakatken real madrid den para alma bizde olunca paraları cebe indir geldiğin zaman sevinenlerin başında ben geliyordum ama ayıp ettin bu klübe ve taraftara seni hiç bir zaman iyi anmayacağız rızık efendi.

bence böyle haksiz kazanclar bi sekilde bi yerden cikar.

Beddua falan etmiyorum, yüce rabbim herseyin en iyisini bilir. Sadece ona havale ediyorum Bay Rizik'i.

Üst Alt