Teşekkürler Hamit Altıntop! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Teşekkürler Hamit Altıntop!

Beğendiğim bir işim do. 10 sene kadroma yazdım.

Adam dedik Madam çıktı. Real de şov yapıp hakwtmedim parayi derken tuttuğunu iddia ettiğin takım darbogaz da iken rızık dedin. Bileklik takip alın diyerek millete küfür ettin.

Yolun açık olsun demek isterdim ama zaten futbol hayatın da bitti gibi.

Filozof olarak başarılar.

Evde yatarak gecirdigi 4 yil cebe indirilen 12 milyon euro yani 40 milyon TL!!!!!

Her kuruşu fitil fitil ciksin bir yerlerinden Hamit, haram zikkim olsun!!!

Seni hep ahlaksiz, karaktersiz, haysiyetsiz ve serefsizin teki olarak hatirlayacagim!!

Gerçek profesyonellik bu değil açıkçası biraz vicdanı olan bir insan şu durumu kendine yediremez elinden gelen ufakta olsa bir şey denerdi kendisi hiç umursamadı ha nihayetinde vicdanlı olmak zorunda mı değil ama o halde ben de onu iyi anmak durumunda değilim oldu o zaman iyi akşamlar keşke olmasaydın Hamit.

Beğendiğim bir işim do. 10 sene kadroma yazdım.

Adam dedik Madam çıktı. Real de şov yapıp hakwtmedim parayi derken tuttuğunu iddia ettiğin takım darbogaz da iken rızık dedin. Bileklik takip alın diyerek millete küfür ettin.

Yolun açık olsun demek isterdim ama zaten futbol hayatın da bitti gibi.

Filozof olarak başarılar.

kalitesinde sorun yok, hamit tarzında bir merkez her takımda iş yapar ama müzmin sakat cıkması sonucu otomatikmen yan gelip yattı.

12-13 şampiyonlugunda ii top oynamıstı, diğer sezonlar kayıptı.

Hamit klas futbolcu ama fit bir hamit için geçerli bu. Adam kondisyon güç çalışmıyordu resmen Türkiye'de ve sakatlık sorunu var tabiki.
Zaten bukadar uzun sürmesi sakatlığı kendisine iyi bakmaması ile alakalı.

Ben hamiti hirvatlari 2008 de eledigimiz mactaki penalti goluyle hatirlamayi tercih ediyorum

cunku schalkeye attigiyla hatirlayinca ister istemez aldigi para aklima geliyor

fakat daha beteri ona ve nicelerine bu paralari verenler aklima geliyor

daha daha beteri de klup uyesi olarak el kol bagli hic bir sey yapamayip tonla yonetimin bu tiyatrosunda istemeden rol almis olmak .. Aci verici

adam 1 sezon oynadı ondada schalke'ye atıığı gol dışında pek bir katkısını hatırlamıyorum kalan 3 senede yattığı yerden para cukkaladı. Teşekkür edilmeye değer bir nokta göremedim o sebeple.

hani bitmemiş. Bunlar ortam soğusun diye bekliyorlar. Hamit eğer 5para edecek adam olsaydı 31 mayıstan bugüne başka kulüpler isterdi kendisini. Şimdi yok maçbaşı yok 300bin euro vs. Midem bulandı pislik yöneticilerden

Üst Alt