TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek

Cevap: TFF Basın Toplantısı Düzenleyecek

Şike konusuna geçilecekse, Ben birkez daha Delil yok diyebilecek yüreğe sahip olduğunu düşünmüyorum.

Şampiyonlug goooos tooo Tirabzon.

cüneyt cakırın duruşuna bak. kasıntı herif. bunu görünce direk küfür edesim geliyor.

Son dönemlerde hakemlerimizin performanslarında ciddi anlamda artış var. Ben özellikle Fırat Aydınus'u çok beğeniyorum

--cüneyt bir ara çapada oturuyodu,benimde dükkan var orda..eve servis istemişti serviside ben götürmüştüm..kapı bir açıldı baktım cücü karşımda...hemen hocam saidou yu nasıl attın fb maçında dedim,haksız kırmızı verdin dedim,cücü futbol bu olur böyle şeyler dedi:D

Basın mensuplarına şike konusunu gündeme getirmeyin diye uyarı getirmiş olabilirler.

Bu arada bugün UEFA ile TFF arasında şike konusunda dosya paylaşımları ve genel görüşmeler başladı. Umarım gazetecilerden biri bu konuyu sorar.

bu kadar önemli bir gündem varken gereksiz bir konuda toplantı yapıyorlar. Demek ki 5-6 hakem seçilse 1 gün tatil ilan edecekler.

Üst Alt