TFF Basın Toplantısı Yaptı ! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Basın Toplantısı Yaptı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF Basın Toplantısı Yaptı !

ligde şike yapmak serbestse, stadlarda küfür de serbest olmalı... hatta burda da serbest olmalı

Sakin olamıyorum , ama birşeyi merak ediyorum sahaya yansımamış ne demek? yani bankayı soydum ama banka çalışanlarına birşey olmadı gibi mi?

Yok, "bankayı soymaya gittim, silahı çektim, paraları aldım ama kapıdan çıkarken ayağım kaydı, yakalandım, beceremedim" demek.

Bunlar da diyorlar ki, "yazık ya çocuğa, bak becerememiş bile, ceza vermeyelim".

Sakin olamıyorum , ama birşeyi merak ediyorum sahaya yansımamış ne demek? yani bankayı soydum ama banka çalışanlarına birşey olmadı gibi mi?

Ben de şahıslarla kurumları ayırma mevzusuna takıldım. Şahıs olmadan kurum nasıl faaliyet gösterir. Demek ki futbolcu şike yapsa futbolcu yaptı, kulübü bağlamaz deyip ceza vermeyecek bu adiler.

yunanistan'da da şike yapan takımlar vardı yunanistan federasyonu puan silme cezası vermişti uefa yok öyle bir dünya diyip bu iki takımı düşürmüştü sanırım bizim durumda hemen hemen aynı acaba uefa böyle bir ceza verebilir mi?

3 küme birden düşme cezasını Uefa vermemiş,zamanında araştırmıştım.Bende öyle sanıyordum fakat öyle değil.

demirören "-Disiplin yaptırımlarımızın öncelikli hedefi, suçluya suçun cezasının ödetmekten daha çok caydırıcılık ve Türk futbolunun korunmasıdır. "

adam zaten söylüyor,sucluya cezasini ödetmekten cok cezalarin caydiriciligi korumak asil hedefleri oldugunu,lan tüp kafa bundan önceki cezalar bundan daha caydirici degilmiydi,ne oldu,adamlar gene yapacagini yapti,sen gene tesebbüse hafif tesebbüs edildi diye laf ebeligi ile ceza verme bakalim,elbet birisi sizin bu keyfi kararlariniza hoooppppp diyecek,insallah senide görevi kötüye kullanmaktan savciliga sevk edecek...

Beyler Lig Tv için bir tag bulup twitter da TT yapmak lazım.

#şikedostuyancılicktv# diyorum ben.Daha güzeli aklınıza görürse söyleyin.Bugün ses çıkarmazsak hiç bir şey olmayacak çünkü.

Yaw arkadaşlar bizi sevk etmelerinin sebebi şike değil bu süreçte yaptığımız açıklamalardır ayrıca Uefa'nın bütün Türk takımlarını avrupa'dan men edeceği palavrasını kim uydurdu yok öle bişey..

hangi maçta şike yapmışız ??polisde niye kanıtı yok..nasıl bir oyunun içine düştük..ben hayatımda bu kadar utanmaz adamlar görmedim

dear uefa officer

first of all we are football fans from turkey. you know there is a match-fixing schandal in turkey. fenerbahce fixed a lot of match. it is obvious if you dont believe please look at police’s telephone recordings. then tff chanced rules for forgiving the punisments. so now fenerbahce is innocent. we want to make you to necessary things. someone pushed the button again. darkly games playing on turkish football. please interfere.

yollayın uefa ya mail bombardımanı başlasın.

demirören "-Disiplin yaptırımlarımızın öncelikli hedefi, suçluya suçun cezasının ödetmekten daha çok caydırıcılık ve Türk futbolunun korunmasıdır. "

adam zaten söylüyor,sucluya cezasini ödetmekten cok cezalarin caydiriciligi korumak asil hedefleri oldugunu,lan tüp kafa bundan önceki cezalar bundan daha caydirici degilmiydi,ne oldu,adamlar gene yapacagini yapti,sen gene tesebbüse hafif tesebbüs edildi diye laf ebeligi ile ceza verme bakalim,elbet birisi sizin bu keyfi kararlariniza hoooppppp diyecek,insallah senide görevi kötüye kullanmaktan savciliga sevk edecek...

suçluya ceza vermessen nesi caydırıcı olacakmış. bit beyinliler yaaa.

Ben de şahıslarla kurumları ayırma mevzusuna takıldım. Şahıs olmadan kurum nasıl faaliyet gösterir. Demek ki futbolcu şike yapsa futbolcu yaptı, kulübü bağlamaz deyip ceza vermeyecek bu adiler.

Düşünsene fenerin kulüp binası gidip şike pazarlığı yapacak :D altına tekerlek koymak lazım ama :)

İşte bütün tiyatronun özeti bu, helal Emre

bana helal yokmu? ulee ilk ben söyledim onu. emre kartal kardeş helal olsun.

1-fener şampiyon olursa. ceza yok.

2-galatasaray olursa ceza var. zaten fb-ts puan farkı 12 olur çünkü. ts ye ceza verirler ismi geçiyor diye biliyorduk.

3-tüm kulupleri vermişler olayı 1 ay uzatmak için. lig bitsin diye. 22 kulubude göz dağı verilmiş. çünkü ne diyor yasada kurul özgürce kararı verebilir. ;:)

Bunlar fenere değil bize ceza verir diye dalga geçiyorduk iş ciddiye biniyor. :)

fırat günayer ‏ @firatgunayer

Hala Uefa müdahele edecek diyenler var..Antalya'da 3 gündür Uefa ile deli gibi telefon trafiği dönüyor..Uefa onaysız karar alabilir mi Tff

beyler sakin olun ya zaten hepimis billiyoduk boyle olacagini degilmi onun icin sakin olun biraz bence fenerin 12 silip ondan sonrada bizi sampiyon yapip trabzon ikinci olacak ve bu konu kapanacak

Yok, 12 puanı geçen seneden silecekler, bu sene de allem kullem fbyi şampiyon yapacaklar, sonra zaten sahaya yansımamış bak bu sene de şampiyon oldu diyecekler, akılları sıra fbyi ezdirmeyecekler, halbuki bu sene her maçta ..tin ...tüne girdiler, ezdik, sildik, nereye kaçacaklarını şaşırdılar bizim maçlarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt