TFF Basın Toplantısı Yaptı ! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Basın Toplantısı Yaptı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TFF Basın Toplantısı Yaptı !

Suç yine bizim takımda. Yapsaydık 30 puan fark, garantileseydik şampiyonluğu çok önceden, Fenere 20 puan silme cezası verilirdi.

puan silme de yok, tesebüse puan silme yok, sikede var. zaten "sahaya yansimiz" birsey yok diyorlar.

İşin içine ne kadar çok takım katarlarsa onlar için iyi kaosu büyütüp herkesin UEFA tarafından ceza almasını sağlayacaklar.Ve beyin koşarak uzaklaşır

demirören: ben hiçbir suç olduğunu düşünmüyorum, inşallah aklanır herkes, şike sahaya yansımamış :sad007:

evet soruları alalım

muhabir: efendim sahaya yansımamış gibi birşey söylendi ama ibrahim akının açık şekilde itirafı var :confused:

demirören: olay şuanda yargıya intikal etmiştir konuşmam doğru olmaz :hı':

ulan pfdkya ne yapması gerektiğini basın toplantısında işittiriyosun

sonra yargıya gitti kem küm ediyosun

aaaaah ah

Geçmiş olsun şike ödülü 2 sene üst üste şampiyonluk,Boşuna oynuyoruz ligi.Şu anda sinirden kafayı yiyeceğim.Terörist olup TFF binasını bombalayasım var ama susuyorum.

Bu kararı verenler yangına körükle gidiyorlar hiçbir şekilde fenerbahçenin yaptığı şikenin üstünü örtemezler boşuna çabaları

madem uefa da bu pazarlığın , bu oyunun içine düştü. o zaman bu olaylardan ağzı yanan avrupa kulupleriyle hareket edilmeli

Bu sezon sampiyon olsan ne olur olmazsan ne olur UEFA cezayi kesince ne avrupaya gidersin ne baska bir yere.

Olan rahmetli renktasimiza oldu

Yahu puan silmede yok,nerden çıkarıyorsunuz puan silinecek diye??Teşebbüste ikiye ayrılmış. a) Ağır b) Hafif.

İddaanamedeki takımların yaptıkları teşebbüs Kuş Tüyü kadar hafiftir denilecek.

bana helal yokmu? ulee ilk ben söyledim onu. emre kartal kardeş helal olsun.

1-fener şampiyon olursa. ceza yok.

2-galatasaray olursa ceza var. zaten fb-ts puan farkı 12 olur çünkü. ts ye ceza verirler ismi geçiyor diye biliyorduk.

3-tüm kulupleri vermişler olayı 1 ay uzatmak için. lig bitsin diye. 22 kulubude göz dağı verilmiş. çünkü ne diyor yasada kurul özgürce kararı verebilir. ;:)

Sanada helal o zaman :)

Y.Demirören iki kelime konuştu sayamadığım kadar su içti peçete kullandı yüzlerinden düşende bin parça oluyor bu tedirginlik değilde nedir peki suç yok suçlu yok bu tedirginlik niye

ulan gerçekten inanılır gibi değil , şu süreci bir film gibi düşünün , izleyin neler yaşandı nelerr

gerçekten inanılmaz bir kurgu ve plan işliyor bence , mükemmel derecede hazırlanmış ,bizi ve Trabzon'u hatta belki de Bursaspor'u PFDK'ya sevk ederek , susmaları sağlanacak.. Çünkü fenere ceza verilmeyince bu kulüpler ciddi tepki verecekti , şimdi susmaları sağlandı

Bucaspor Kulübü ‏ @Bucaspork

Buca Bld. Başkanımız Ercan Tatı'nın, Yıldırım Demirören'in mağduriyet parası ödeyeceğini açıkladığı haberi. Bucaspor'u kenelerden kurtardık! Türkiye’nin en büyük bölgesel internet gazetesi

32 dk Bucaspor Kulübü Bucaspor Kulübü ‏ @Bucaspork

Yıldırım Demirören'e soruyoruz: "Şike sahaya yansımadıysa; Buca Bld. Başkanımızı arayıp, neden Bucaspor'umuza para ödeneceğini söylüyorsun?"

Ciddiyim gerekirse şu play offlara çıkmayalım.Sitede bir bildiri yayınlansın desin ki, BİZ BU NAMUSLULARIN YANINDA ÇOK HAFİF KALDIK!! o yüzden biz Bank Asyaya kendi isteğimizle gidelim.LİG TV sıde tüpçüsüde ne hale gelirse gelsın...bu pislikler ulke futbolundan gıtmedikçe bu ulke futbolu muz cumhurıyetınden öteye gidemez!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt