TFF Kararını Devre Arası ya da Sezon Sonu Açıklayacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Kararını Devre Arası ya da Sezon Sonu Açıklayacak

Cevap: TFF Kararını Devre Arası yada Sezon Sonu Açıklayacak

fotomaç haberinden zamana level atlamış, fotomaç haberi açarsan dildoyla kovalarım seni sergen.

la yeter yeter, herşey apaçık ortada işte neyini bekliyosunuz, vurun tekmeyi gitsin, uefa el atmalı bu duruma.

Karar devre arasında çıkarsa ve şike yapıldığına kanaat getirilirse, küme düşürülen takımların ilk yarı maçları geçerli olacak.

ha bide şu çok saçma.

Iddianame kabul edilir edilmez düşürmesi lazım daha fazla kimseye bu tiyatroyu izletemezler.

UEFA'danb baski bekliyorum, cok takim olunca belki göz yumabilirler diye korkuyorum, ama Fenerin sampion olma durumunda UEFA Fenerbahceyi yine almaz. Birde CAS davasi önemli, UEFA belki bu sebebden dolayi bile baski yapar, Fenerbahce hemen düserse o zaman bu UEFAnin lehine olur.

Olası diyaloglar;

TFF; Pek muhterem ve sayın başkanım. Şike yaptığınız söyleniyor ne diyeceksiniz?

A.Y; Hasst...r lan.

TFF; Anlaşıldı başkanım. Biz de öyle düşünmüştük. Yaz kızım; SUÇSUZ.

Sezon sonuna kalir ve Fb sampiyon olursa (olmaz ama varsayalim oldu) kim bunun hesabini verecek?

Devre arasi degil, SIMDI dusurmeleri gerekir sike yapan kulupleri. Ne kadar cok beklersen o kadar karisir isler, daha kotu hale gelir.

Sezon sonuna kalir ve Fb sampiyon olursa (olmaz ama varsayalim oldu) kim bunun hesabini verecek?

Devre arasi degil, SIMDI dusurmeleri gerekir sike yapan kulupleri. Ne kadar cok beklersen o kadar karisir isler, daha kotu hale gelir.

küme düşen takım şampiyon olursa tüm takımlar tazminat davası açar

Bu karar en geç devre arası verilmeli bence.Suç oranına göre düşen düşer , puanı silinen silinir.Bir an önce ligi bu takımlardan arındırmak gerekir.Sezon sonu daha büyük kaos olacağını düşünüyorum.Ceza alması muhtemel takımlardan biri Şampiyon olursa ne olacak? Tam bir kaos bizi bekler o zaman.Ancak ben UEFA ve FIFA'nın en geç devre arası kararı aldıracağı kanaatindeyim.

Hadi düşürceniz de ilk yarıdaki maçlar geçerli olur ne demek yahu? Belliki adam haksız yere oynamış ligde, nasıl geçerli sayacaksın maçları MAA?

TFF bu süreçte sadece teferruattır, UEFA ne derse o olacak...

"Karar devre arasında çıkarsa ve şike yapıldığına kanaat getirilirse, küme düşürülen takımların ilk yarı maçları geçerli olacak."

Bu cümleden hiç bir şey anlamadım. Ne demek isteniyor acaba. Küme düşürülen takımların ilk yarı maçları geçerli olacak diye saçma bir şey mi olur?

Yani Fener düşerse mesela Ankaragücü onları 3-0 yenmiş kabul edilmeyecek gene 4-2 kaybetmiş olacak, ikinci devre 3-0 yenmiş olacak.

o nasil olacak? Yazan yanlis yazmisdir, gecerli olmayacak olacakdr o. Yoksa tamamen mantiksiz. Bunun emsali Ankaraspordur.

Maçların geçerli olması gibi bir saçmalık olamaz karar açıklandıktan sonra. Adamlar önceki sezon şike yapmış, bu sene başında Bank Asya'da başlamış olması gerekiyordu, bir de adamlara şampiyon olma hakkı mı vereceksiniz? Olamaz.

Görülüyor ki, yanlış yapan ödüllendiriliyor.

Beyler komplo teorilerine gerek yok bence, her şey açık ve net... MAA Feneri kurtarmak adına elinden ne gelirse yapıp sürekli kıvıracak. Sürecin sonunda ne olacağını ise bende merakla bekliyorum.

Üst Alt