TFF Kararını Devre Arası ya da Sezon Sonu Açıklayacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Kararını Devre Arası ya da Sezon Sonu Açıklayacak

Cevap: TFF Kararını Devre Arası ya da Sezon Sonu Açıklayacak

Ben onu sordum, kabul edilmemesi için somut olarak şu şu deliller suçlama için yetersiz diye sebep belirtilmeliymiş. Savcının 5 ay uğraşıp böyle bir şeyi atlayacağını sanmam.

Burası Türkiye, güvenemiyorum:)

Milyon dolarların döndüğü bir sektöre darbe vurulmaması için ellerinden geleni yaparlar diye düşünüyorum. Çevirirler bir şeyler belki:)

fb sampiyon olursa ne salatalık yiycen mali merak içindeym

beklemek kadar saçma bişey olamaz hele ki sezon sonunu beklemek çok saçma ve işi daha çok karıştırır. Gerçi Tff de bu g.t korkusu olduktan sonra sene sonunu bekler !

Olaylar aslinda o kadar net, ama cezalar cikmiyor.

Trabzonsporunki tesfik tesebüsu. Buna UEFA bile ceza vermez gibi geliyor bana. Sike tesebüsü baska, tesfik tesebüsü baska. Sike tesebüsüne cezayi anlarim(match fixing yapmaya kalkiyorsun), ama tesfik tesebüs'üne anlamam. Tesfik bence eskilerden futbolda olan birsey, ama bence günümüzün futbolunda artik yeri yokdur, ama yinede bir sike degildir. Baska takima verilmesini etik acisindan asla dogru bulmuyor, ama buna bakilacak olursa bir sekilde kendi takimin futbolcularina prim verirkende extra motive ediyorsun. Bu da bir nevi tesfik gibi birsey o zaman.

Yasa ve talimatname sadece tesfik tesebüsüne ceza barindirmiyor. Bu yüzden Trabzonspor bence hak ettigi Sampionlugu(tabi daha fazla birsey cikmaz ise ve tesebüsle kaldiysa) derhal almali.

Fenerbahce bye bye (yapacak birsey yok, kurtaracak durum yok, 1 mac degil 2 mac degil 3 mac degil sike baba sike + Disardaki yöneticiler saysak herhalde daha kolay)

Besiktas bence gidici (Isin icinde Serdal Adalinin ve bununla bir yöneticinin isinde olmasi Besiktas icin kötü bir durum)

Sivasspor gidici( Mecnun isin icinde)

IBB gidici (Gümüsdag isin icinde)

Manisa ve MiY tam olarak belli degil, ama herhalde yöneticleri yok icerde? Hala hangi maclarla suclandiklarini bile bilen yok. Aslinda bunlari da bilsek fena olmaz.

Bence 12 sezon sonra aciklasinlar sonra da zaman asimi diye aynen boyle devam ederiz.

aslinda o soytari FFF baskani ve Yonetim Kurulu Bu isi Yazin bitirmeliydi

Aslinda UEFAolmasaydi bunlar bu isi sulandirackalrdi neyseki Cornu geldi koydu ve gitti

oyle bir gebe biraktiki FFF nin hic sansi kalmadi

Gerizekali Iddaname Ciksin sonra dedi simdi Idaname cikiyor bakalim ne diyecek?

Üst Alt