TFF, Lucescu ile Resmen Anlaştı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF, Lucescu ile Resmen Anlaştı!

AJANSSPOR ÖZEL - A Milli Futbol Takımı için teknik direktör arayışlarını sürdüren TFF yönetim kurulu, Mircea Lucescu konusunda ilk açıklamayı yaptı.

Yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Mete Düren, Ajansspor'da Özgür Sancar'a yaptığı açıklmada, "Herhangi bir teknik direktörle yapılmış bir anlaşmamız yok" dedi.

TFF yetkilileri bugün Mircea Lucescu'yla bir nezaket görüşmesi yapmıştı. Daha önce Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'le görüşen yetkililerin yarın (Perşembe) Abdullah Avcı'yla görüşmesi bekleniyor.

:confused:

Anlaşılmış adam yılda 3-5 maça cukkayı doldurcak ne işi var bizim takımda. FT nin bırakması yine bizi olumsuz etkiledi. FT de gelmez bize 14 ay yatarak para alacak neden bize gelsin. Hem Dursun başarısız olursa yine gündem FT gelsin olacak.

Terim, denizli, lucescu, şenol güneş hocaliga veda ettiğinde milli takım ve kulüpler ne yapacak acaba. Hiç mi plan program olmaz 3-4 adam sürekli

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok iyi oldu bizim için takımı çift başlı bir kaosa surukleyecekti. Adam kendisi antrenmana artık çıkmak istemiyorum demişti tudor istifa edip takımı başsız bırakacaklardi

AJANSSPOR ÖZEL - A Milli Futbol Takımı için teknik direktör arayışlarını sürdüren TFF yönetim kurulu, Mircea Lucescu konusunda ilk açıklamayı yaptı.

Yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Mete Düren, Ajansspor'da Özgür Sancar'a yaptığı açıklmada, "Herhangi bir teknik direktörle yapılmış bir anlaşmamız yok" dedi.

TFF yetkilileri bugün Mircea Lucescu'yla bir nezaket görüşmesi yapmıştı. Daha önce Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'le görüşen yetkililerin yarın (Perşembe) Abdullah Avcı'yla görüşmesi bekleniyor.

:confused:

ulan iyice yılan hikayesine döndü olay.

Altına sıçan bunamış bir adama ülke takımını emanet ettiler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Dürüst'ünden tut Demirören'e kadar ikna etmeye gitmişler zaten, bizim vereceğimiz paranın 3-4 katını vermişlerdir.

Dursun Özbek'in, TFF'nin bu alçaklığı yapacağını öngörmesi gerekiyordu. Resmen GS alacak diye ödleri kopmuş, 1 gün geçmeden uçtular Romanya'ya hepsi.

Dün yazdım daha transfer nöbetine bunlar lucescuyla filan numaradan konuşuyor tudorla devam edecekler diye alın işte çıkıyor dediklerim.

Bunların lucescu ile görüşmesinin tek sebebi Fatih Terim'in Galatasaray'a gelmesinin önünü kesmektir.Fatih Terim düşmanlarınada Tudorla mutluluklar dilerim.

Rıdvan Dilmen: "Lucescu'nun gelişi, Türk futbolunun ve antrenörlüğünün bitişidir. 14 yıldır, Lucescu'dan başka hoca bulamıyorlar."

Üst Alt