TFF, Lucescu ile Resmen Anlaştı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF, Lucescu ile Resmen Anlaştı!

Ulan Dursun iyice samar oğlanına çevirdin bizi ya. Gülüyorum artık, soytarı herif.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lucescunun bir futbol sistemi oturtacagina olan inancim sebebiyle bu gelismeyi olumlu karsiliyorum ve ben bastan beri belli olan bu hadiseyi gizlemek icin terimin ayrilisinin romantizme cevrildigini , senol gunesle gorusmenin sonucu bilinerek yapildigini hissediyorum

terimden ne yapmis olursa olsun kurtulmak icin en kritik donemin 1 ay evveli secildi ise lucescu isi en bastan garantilenmistir

ama terimin yapamadigi bazi seyleri lucescunun yapabilecegini de hissediyorum

Goal Türkiye‏ @GoalTurkiye
Mircea Lucescu:

UEFA Kupası: ?
UEFA Süper Kupa: ?
Türkiye Ligi: ??
Ukrayna Ligi: ????????
Türkiye Kupası: ??
Ukrayna Kupası: ??????

Erman Toroğlu: "Türk futbolu, kusura bakmayın, zavallıların elinde. Türk futbolunu, futboldan anlamayan insanlar yönetiyor."

DGPLm64XsAAPWVF.jpg:large

ayhan şensoy‏ @ayhansensoy
Mirceau Lucescu'yu ikna eden kişi Ali Dürüst... Anlaşma 2 artı 1 yıllık.. Maaşı 2.5 milyon euro.. Cuma günü imza töreni var

eğer bir sağlık sorunu vs. yoksa çok doğru bir isim. Oynattığı oyun bence ligden çok turnuvalarda işe yarar. Dünya Kupasına götürürse orada büyük sürprizler yapabiliriz.

Tüpçünün bize garezi olduğu ortada

Dursun beceriksizi yine şaşırtmadı. Transferlerde bir suskunluk var onlarda yattı kesin taraftarla tam anlamıyla dalga geçiyor adam.

Üst Alt