TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

Cevap: TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

dün akşam sahada mehmet topal ı gören oldu mu arkadaşlar?

fenere koyduk mu öyle mest oluyorum ki kelimeler bunu anlatamaz.

Bir şikebahçelinin maç hakkındaki yorumu : helal olsun galatasaraya, on kişi kalıyorsun ve yeniyorsan başka ne denir ki? bence fatih hoca fenerle de ilgilense iyi olur!

:asd:

GS tvde tekrarı ızlıyorum zevkle ohhhh beeeee

ne ezdık bundan sonra boyle sıkebahceye ve yandaslarına su yok:D

Şikebahçe süper Mario'da ki tuğlalar gibi.Vurdukça kupa çıkıyor. :asd:

burak yılmaz la ilgili kafamda soru işaretleri var .akşam ne stada geldi ne twetten tebrik mesajı attı. var bişey ama çözemedim..

burak yılmaz la ilgili kafamda soru işaretleri var .akşam ne stada geldi ne twetten tebrik mesajı attı. var bişey ama çözemedim..

Cidden enteresan, bak melo formayı giyip sahaya bile girdi. Urfalı da cezalıydı ama o da geldi, çocuklar gibi sevindi. Tabi gene kötü düşünmüyorum, burağı da o güzel, mutlu tablo da görmek isterdim.

574650_418370541532297_330150927_n.jpg

dün Erzurum da kar yoktu yine de kaydık. Bi de kar olsa çok pis kayacakmışız.

Cidden enteresan, bak melo formayı giyip sahaya bile girdi. Urfalı da cezalıydı ama o da geldi, çocuklar gibi sevindi. Tabi gene kötü düşünmüyorum, burağı da o güzel, mutlu tablo da görmek isterdim.

Melo da Urfalı da bu takımın eski oyuncuları. Burak yeni transfer oldu. Kupa da katksı olmadığını düşündüğü için muhtemelen katılmamıştır.

engin cüneyt e fb formanı çıkarda gel o.çocuğu demiş :)

Arkadaşlar ben takımı çok beğendim.

Melo gelince böyle saçma sapan gollerde yemeyiz.Oyunu tutarız.

Amrabat,Emre ve özellikle Umut'u çok beğendim.

amrabat ve emre beni şaşırttı.çok çok iyi oynadılar.özellikle ikisinin forma savaşı sene boyu sürecek gibi.hamiti pek göremedim ama zaten öyle öne çıkan değil görevini yapan biri..dany de beni şaşırttı gerçekten çok iyi bi stopermiş daha önce hiç dikkatle izlememiştim.bireysel hatalar yapıyo ama oynadığı tarzın da kötü yanı bu.urfayı keser bence.hakan balta bariz aksıyo.hep o kanattan geldiler.her seferinde dany karşıladı ordan geleni.balta hiç yoktu nerdeyse.elmander geldiğinden beri en kötü topunu oynadı.onları kaçıracak adam değil normalde ama allahtan umut iyi günündeydi.semih selçuk eboue ise söylenecek söz bulamıyorum...hepsi reyiz!:)

galiba 1 milyon 400 bin lira aldı kulubümüz.. kupayı kazanan olduğu için.. bunun bir kısmı maçta çıkan olaylar sebebiyle ceza olarak kesilir galiba :confused:

maç bittikten sonraki görüntüler varmı acaba.cok şey kaçırmışımda.forumdaydım o zaman göremedim baya bişey :).kupa törenini bile izleyemedim :(..

yildiz.tvden izleyecem ama paralı yapmışlar :mad:

Üst Alt