TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

Cevap: TFF Süper Kupa 2012 | Galatasaray 3-2 Fenerbahçe | ŞAMPİYON GALATASARAY

eboue ne diyor allah allah mı diyor anlamadım
smile.png

Allahu Ekber diyor :) Muslera'nın "Görüşürüz!" de iyi baya :D

selam herkeze.......SUPE KUPAMIZI ALDIGIMIZ ICIN COK MUTLUYUM!

:tiphat::tiphat:

:sgr: :sgr:

Macin her dakikasinda üstün olan taraf bizdik, sayisiz gol pozisyonuna girdik ve cok gol kacirdik. 8-9 pozisyon vardi saglam. Buldugumuzu atar hale gelirsek süper ligde fark atmadigimiz takim kalmaz. Tebrikler, böyle devam. Ligi rahat lider bitiririz bence, gecen sezon 9 puan fark atan takimdan daha iyi bir takim kurduk. Play-Off'da yok zaten.

Macin her dakikasinda üstün olan taraf bizdik, sayisiz gol pozisyonuna girdik ve cok gol kacirdik. 8-9 pozisyon vardi saglam. Buldugumuzu atar hale gelirsek süper ligde fark atmadigimiz takim kalmaz. Tebrikler, böyle devam. Ligi rahat lider bitiririz bence, gecen sezon 9 puan fark atan takimdan daha iyi bir takim kurduk. Play-Off'da yok zaten.

dunyada buldugunu atan bir takim yok gulum

Galatasaray dün akşam maçı orta saha üstünlüğüyle ve presle aldı. 10 kişi kaldığında bile pres yapan bi takım vardı sahada bizim adımıza. Maçın adamı Umut seçildi ama bence Umut'a o pasları çıkaran, yanında Melo olmamasına rağmen orta sahayı kalesi yapan ve penaltısıyla da oyununu renklendiren Selçuk'tu maçın adamı. Engin, yaptığının adı fevrilik. Bunun elbette bir cezası olacaktır ama oyuncu gözden çıkarmak doğru değil. Fatih Terim ayarı diye bir şey var ve bunu Engin meselesinde göreceğiz bence. Dün sahada sönük kalan tek isim Elmander oldu. Sezona yavaştan ısınması lazım. Umut'u gördük a takımda banko oynar. Eğer Burak da Umut gibi çıkarsa Elmander'i yedeğe çekebilir teknik ekip. Bu arada cezalı ve kadroya alınmayanlar dün stattaydı ama ben Burak'ı göremedim. Gelmemiş midir?

Macı tekrar izledim, çok bariz üstünlüğümüz göze çarpıyor, mac stresinde bu derece ezici oynadığımızı farketmemistim.

Tekrar izlerken dikkat ettim de, Alex serbest vuruşu tekrarlarken topu 3 mt kadar daha öne taşımış. Hakem diye ağlayan Fenerliler bunu da görsünler.

bizim frikiklere baraji 8mt kurduran hakem fenerbahce nin son frikiğinde barajımızı 10 metreye götürmüş.

2. golde muslera haric bütün futbolcular hakeme itiraz ediyor. defans topun pesine düsse gol olmaz

5 yildizli özet tam 26 dakika, ayarlari 720 hd yapin ve boyutunu yüksetin

12.08.2012 Galatasaray - Fenerbahçe 3-2 Süper Kupa Geniş Özet HD 720p - YouTube

dk 20:15 den 20:26 dakika arasi birisi konusuyor , diyor ki " teminki pozisyon ile bunu karsilastiralim " diger yorumcu celme takiyor diyor , öbür gerzek de celmek yok abi diyor ( penalti icin) bu kisi Ercan saatci mi Levent tüzemen mi ? sesleri baya benziyor

tamam sesi Ercan Saatciye ait. adi herif penalto yok diyor birde utanmadan

dk 20:15 den 20:26 dakika arasi birisi konusuyor , diyor ki " teminki pozisyon ile bunu karsilastiralim " diger yorumcu celme takiyor diyor , öbür gerzek de celmek yok abi diyor ( penalti icin) bu kisi Ercan saatci mi Levent tüzemen mi ? sesleri baya benziyor

tamam sesi Ercan Saatciye ait. adi herif penalto yok diyor birde utanmadan

Çelme yok diyen çaycı gürcan hocam :) Sağ ayakla sağ ayağına vuruyor, penaltı diyen Levent Tüzemen. Gürcan Bilgiç'i ciddiye almamak lazım zaten defalarca tekrarını izlediği pozisyonu bile idrak edecek kafada değil fanatiklik kör etmiş vatandaşı :)

yuksek kalite ozet icin ellerine saglik... ben hayatimda bu kadar balli bir takim gormedim, gormiycemde bundan sonra.

adamlarin ilk golu duran top.

ikinci golleri yine duran toptan (korner) baslayan pozisyondan gol oluyor.

uzatmalarda yine duran toptan atiyolardi direkten dondu.

:mad:

Çelme yok diyen çaycı gürcan hocam :) Sağ ayakla sağ ayağına vuruyor, penaltı diyen Levent Tüzemen. Gürcan Bilgiç'i ciddiye almamak lazım zaten defalarca tekrarını izlediği pozisyonu bile idrak edecek kafada değil fanatiklik kör etmiş vatandaşı :)

Canerin sağ ayağıyla umutun sağ ayağına vurması sadece hedef şaşırtmadır.

Hiç kimsenin dikkat etmediği ve tv lerinde ısrarla saklamaya çalıştığı asıl penaltı gerekçesi; canerin ilk müdahalede sol ayağı ile umutun sağ ayağına topuktan vurarak topa etki etmesini sağlamasıdır. Umut bunu hissettiği için aldığı bu darbeyi göstermek için yere düşmek ihtiyacı hissetmiştir...

Pozisyon tekrar normal hızda izlendiğinde bu darbe ve darbenin etkisi ile umutun istemeden topa sağ ayağının ucu ile vurması açıktır.

yuksek kalite ozet icin ellerine saglik... ben hayatimda bu kadar balli bir takim gormedim, gormiycemde bundan sonra.

adamlarin ilk golu duran top.

ikinci golleri yine duran toptan (korner) baslayan pozisyondan gol oluyor.

uzatmalarda yine duran toptan atiyolardi direkten dondu.

:mad:

İlk gol 2000 senesinde A.S.Yen de Johnson un emre beleşoğlunun sırtından şandele giden frikik golü ile 1e 1 aynıdır.

Kadere bakın kı gene başka bir emre den sekerek şandel golü oldu... Bu kadarına şans mı desek, bal mı desek, yoksa tarih tekerrürü mü desek bilemedim vallahi...

Canerin sağ ayağıyla umutun sağ ayağına vurması sadece hedef şaşırtmadır.

Hiç kimsenin dikkat etmediği ve tv lerinde ısrarla saklamaya çalıştığı asıl penaltı gerekçesi; canerin ilk müdahalede sol ayağı ile umutun sağ ayağına topuktan vurarak topa etki etmesini sağlamasıdır. Umut bunu hissettiği için aldığı bu darbeyi göstermek için yere düşmek ihtiyacı hissetmiştir...

Pozisyon tekrar normal hızda izlendiğinde bu darbe ve darbenin etkisi ile umutun istemeden topa sağ ayağının ucu ile vurması açıktır.

Caner'in hareket baştan fail zaten. Pozisyona gelirsek özellikle maçtan sonra izlemedim ama maç sırasında bana da sağ ayakla yapılan darbe daha net gibi geldi. Maç sonrası bahsettiğin tutumun sergilenmesine de şaşırmamak lazım fener medyasının yaptığı alışılagelmiş bir şey :)

bu bal tersine bir dönse 10 tane atarız bunlara

Üst Alt