TFF Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan: "Yabancı sayısı 6-7 olabilir" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tff gündemi:

-yabancı sınırının getirilmesi
-fatih terime verilen ceza
-sözde 17 kulübün imzaladığı bildirinin sitede olması ve galatasaray lehine hata yapan hakemlerin atılması
-fenerin 28 şampiyonluk isteği

bunlar dışında gündemleri yok, bırak gerçek olmasını bir kısmının konuşulması bile bizi futbolun dışına çıkarmaya yeter nitelikte. amacı da zaten bu, her koldan uğraşıp dengemizi bozmaya çalışıyorlar.

hakemlere, eğer galatasaray lehine hata yaparsanız atılırsınız dedikleri gibi bize de eğer başarılı olursanız yabancı sınırı, şampiyonluk sayısı gibi düzenlemeler yolda diyorlar

işin ilk defa yaşadığımız tarafı ise, hiç bu kadar uzun dayanmamıştık, şu ana kadar ya yönetim giderdi ya da fatih terim. bu baskılara rağmen devam edilmesinin birçok sebebi var ama en önemlileri bence şunlar:

-camia daha tecrübeli
-fatih terim geldiği ilk gün taraftara ben bir daha istifa etmeyeceğim demişti
-herkes son şansı olduğunu biliyor

bu anlamda tarihi günler geçiriyoruz, daha önce bu derece büyük ve açık seçik bir savaş olduğunu hatırlamıyorum.

şike soruşturmasının ardından başlayan ve tff içerisinde gittikçe güçlendikleri bir yapılanma var, artık ulaşabilecekleri en güçlü durumdalar

1567908649113.png

tff gündemi:

-yabancı sınırının getirilmesi
-fatih terime verilen ceza
-sözde 17 kulübün imzaladığı bildirinin sitede olması ve galatasaray lehine hata yapan hakemlerin atılması
-fenerin 28 şampiyonluk isteği

bunlar dışında gündemleri yok, bırak gerçek olmasını bir kısmının konuşulması bile bizi futbolun dışına çıkarmaya yeter nitelikte. amacı da zaten bu, her koldan uğraşıp dengemizi bozmaya çalışıyorlar.

hakemlere, eğer galatasaray lehine hata yaparsanız atılırsınız dedikleri gibi bize de eğer başarılı olursanız yabancı sınırı, şampiyonluk sayısı gibi düzenlemeler yolda diyorlar

işin ilk defa yaşadığımız tarafı ise, hiç bu kadar uzun dayanmamıştık, şu ana kadar ya yönetim giderdi ya da fatih terim. bu baskılara rağmen devam edilmesinin birçok sebebi var ama en önemlileri bence şunlar:

-camia daha tecrübeli
-fatih terim geldiği ilk gün taraftara ben bir daha istifa etmeyeceğim demişti
-herkes son şansı olduğunu biliyor

bu anlamda tarihi günler geçiriyoruz, daha önce bu derece büyük ve açık seçik bir savaş olduğunu hatırlamıyorum.

şike soruşturmasının ardından başlayan ve tff içerisinde gittikçe güçlendikleri bir yapılanma var, artık ulaşabilecekleri en güçlü durumdalar

Ekli dosyayı görüntüle 60333
\
bravoooooo P

Balık bastan kokar, bu zihniyet varoş kabadayısı zihniyetidir.Açgözlüdür doymak bilmez. İşine geldiğinde en yakın dostu olan, işine geldiğinde en büyük düşmanı olur. Yanan bir ağacı söndüreceğim derken, yan etkilerini düşünmeden cahilce bir hamle yapar, tüm ormanı yakar.

Baştaki değişmedikçe, ne futbol özerk olur, ne adam gibi biri başa gelir. Demirören gider, Nihat gelir.

Bu rezaletler bu kadar ortadayken, tepedeki değişmezse de, hakikati terkeden halkımız başına gelecekleri hakeder.

Yabancı sayısı düşürülürse korumaya çalıştıkları Fenerbahçeliler dahil kimse lig maçlarını izlemez. Hem zaten şimdiden kurdan dolayı kar edemeyen yayıncı kuruluş hem de Süper Lig takımları bu değişikliği istemez. Algı yaratmaya çalışıyor kaç yıldır ama yine başarısız olacaklar.

ardından 40 it havlamayan kurt bozkurt değildir ile ilgili görsel sonucu

iyi forumlar :)

Adam Türklüğe küfür edeyim mi diyor .? Benim milletle sorunum yok sizin Türklüğe küfür ederim diyen adama laf diyeceğinize bana mı soruyorsun derdin ne diye..benim derdimi halledecem ben merak etme sen
Ben neyi merak edecegim acaba zaten cokta ipledigim bisey degil ben sana kilim diger üyeler gibi ben senden rahatsizim. Isterse türklüge küfür etsin sanane? Tehdit mi etmek zorundasin? Adamliga bak be. Biraz su vatan icin biseyler yapacaksan hayirli isler yap. Senin gibi insanlar zaten su Eylül olaylardan sorumlu cok mu iyi oldu?

Son düzenleme:
bakın öncelikle şunu netleştirelim futbol beceri işidir kim daha becerikli ve marifetli ise formayı kapar eğer yerli oyuncularımız varsa bu beceriye sahip zaten takımlarında oynuyorlar hatta avrupaya transfer oluyorlar nedir bu faşist saplantı anlayamadım gitti bütün yerli değerlere çok sahip çıkıyoruz ya milyon dolar kazanan yerli eşekleri korumazsak çok ayıp olur.

Futbol federasyonu süper ligdeki takımların hangisinin alt yapısını denetliyor genç yerli oyuncuların yetişmesine katkı sağlıyorda kalkıp surekli bu yabancı meselesini milli bir meseleymiş gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor akla zarar gerçektende.

Bunun galatasarayı feneri beşiktaşı yok kardeşim bu dünyadada tamamen böyle olmalı futbolun en kaliteli seviyede olması için ne gerekiyorsa yapılmalı.

bakın öncelikle şunu netleştirelim futbol beceri işidir kim daha becerikli ve marifetli ise formayı kapar eğer yerli oyuncularımız varsa bu beceriye sahip zaten takımlarında oynuyorlar hatta avrupaya transfer oluyorlar nedir bu faşist saplantı anlayamadım gitti bütün yerli değerlere çok sahip çıkıyoruz ya milyon dolar kazanan yerli eşekleri korumazsak çok ayıp olur.

Futbol federasyonu süper ligdeki takımların hangisinin alt yapısını denetliyor genç yerli oyuncuların yetişmesine katkı sağlıyorda kalkıp surekli bu yabancı meselesini milli bir meseleymiş gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor akla zarar gerçektende.

Bunun galatasarayı feneri beşiktaşı yok kardeşim bu dünyadada tamamen böyle olmalı futbolun en kaliteli seviyede olması için ne gerekiyorsa yapılmalı.
sabryyyyyyyyy

Üst Alt