TFF Yönetimi, Şenol Güneş'e Teklif Götürdü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF Yönetimi, Şenol Güneş'e Teklif Götürdü!

Fikret Orman'ın Şenol Güneş, Yıldırım Demirören görüşmesi için, "TFF'den bize gelen bir teklif yok, beni kimse aramadı, şu ana kadar bize ulaşmış teklif yok" [sporx]

Şenolun gitmesi hem bjk nin düşüşü hemde milli takım için süper olur.
Milli takımın ciddi potansiyeli ver oyuncu havuzu geniş güzel bi jenerasyon yakaladık
Şenol baya seviye atlatacaktır büyük fırsat

aslinda ne kadar üzücü bir olay. Hükümet bir hocanin milli takimin basina gecmesi icin yol yapiyor.

1 Terim
2 Senol

Ondan sonra niye ilerlemiyoruz

Ali Can Yaycılı‏ @ac_yaycili
SON DAKİKA
Fikret Orman: Ben daha önce hocamınızın hem Beşiktaş hem de Milli takımı çalıştırmasını uygun bulmamıştım. Görüşüm bu yöndedir."

Şenol Hocam bu görevi kabul etmeli, milli takımımızın başında olmalı. Milli takımı DK ya taşıyabilecek yegane teknik direktör Şenol hocamdır. Vatan millet aşkına kabul edin hocam. ?

Rıdvan Dilmen: Daha önce de hocamınızın hem Beşiktaş hem de Milli Takımı çalıştırmasını uygun bulmamıştım.
Rıdvan Dilmen: Şenol Güneş, sene sonu Beşiktaş'ı tamamen bırakır.

#sondakika #ntvspor

:icon_twisted:

Rıdvan Dilmen: "Sabah saatlerinde Şenol Güneş'le prensipte anlaşıldığını ben de duydum. 4 maçlığına geliyor, her 2 takımı da çalıştıracak."

Rıdvan Dilmen: "Şenol Güneş'le prensipte anlaşıldığını duydum.2 takımı da çalıştıracak. Sene sonu Beşiktaş'ı tamamen bırakır bence" NTV Spor

hoaydaaa bu da dediyse is bitmis

Bizim olaya bakıp yorumluyoruz ama belki bizdeki gibi olmaz işler. Sonuçta bizde sıkıntılar vardı başkan ile hoca arasında. Öyle ki deplasmanda derbi galibiyetinden sonra göndermiştik hocayı.

Fikret Orman ve Şenol Güneş'in durumu böyle midir bilmiyorum. Hep birlikte göreceğiz.

Üst Alt