TFF'de yeni oluşum! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'de yeni oluşum!

Cevap: TFF'de yeni oluşum!

Azizin bir dedigini iki etmeyen Goksel gumusdagin azizin bir lafiyla adayliktan cekilmesi dogal bir seydi. O degilde Mecnun odyakmaz'in ne isi var Allah askina..

Butun fenerliler ust yonetimde olacak. mhk nin basina da bir fenerli atayin tam olsun

1305800217_13_odyakmaz.jpg

Bilmem anlatabildim mi?

Federasyon başkanını halk seçsin. Bu ne kardeşim böyle; evlere şenlik bir kadro, hayatımızın önemli bir parçası olan futbolu zehir edecek bize :mad:

Yandıkki ne yandık.Bu sefer resmi olarak federasyon, fenerasyon oluyor.

Eğer Aziz'in dediği olmazsa,Aziz çok fena hesap sorar!

Çapsız Adnan Polat'ın mirasını yemeye devam ediyoruz!O kadar pasif kaldıki başkan olduğu süreçte millet istediği yerde istediği gibi at koşturdu.

Demedi demeyin bundan sonraki 4 yıl ttarenanın dieti diye bizi bellemeye devam edecekler.

Ünal Aysal bu süreçten sonra açıkca her kesime savaş açmalı diyecem ama öyle bir karakter değil izlenimlerime göre.

BOşa demedik seçimden önce bize savaşçı bir başkan lazım diye,bize ulusoy lazım diye.

İnanılacak gibi değil.

TFF başkanı Fanatik Fenerli

Kulüpler Birliği başkanı Fanatik Fenerli

MHK başkanı Fanatik Fenerli

Ya savaş açalım yada boşyere para harcamayalım,amatör sporlara ağırlık verelim.

Ünal Aysal'ı hiçbirşey görmeden abartan zihniyete selam olsun.. Hep diyorum paralı herşeyi ben bilirimci tiplerden uzak durmak gerek..

Bu ne bicim birsey yahu?

Bu insanlar fanatik taraftar. Kongre uyesi, Fenerin kullari.

Bir BJK lisi GS lisi neden cikmaz? Pes

Türkiye'de bu işler maalesef böyle,

Yanlış üstüne yanlış, yanlış üstüne yanlış...

Devam eder gider böyle,

Sonra da ligimizin değeri arttı deyip kendimizi dev aynasında görmeye başlar,

İlk Avrupa maceramızda yeriz tokadı enseye,

Milli takımda da böyle maalesef..

Futbol aşığı 80 Milyon'luk bir ülkenin 100 yıllık futbol mazisinde

Kulüp bazında 1 Uefa kupası,

Milli takım bazında 1 dünya ve 1 Avrupa 3.lüğü var.

Bir şeyler yanlış gitmiyor mu sizce de ?

Bahsedilen oluşum neyi gösteriyor sizce ?

Türk futbolunu, siyasi erk'in oluru ile bir kulüp başkanı yönetmiyor mu ?

Aynı kulübün sponsoru olan birinin TFF Başkan adaylığı ne kadar etik ?

Ya etrafında ki oluşum ?

Bu durumda TFF'nin tarafsız ve özerk olduğuna, olabileceğine (gerçekten tarafsız ve özerk olacak olsa bile) kim inanır ?

Sadece yazık !!

Oğuz efendiden hiç ses seda çıkmıyor..Sustalıda devam edecek sanırım..

Adam gibi adam olan Haluk Ulusaya sırf Galatasaraylı diye yapmadığını bırakmayan şerefsizler şimdi süper kaolisyon kuruyorlar..Bunada göz göre göre destek olan Galatasaray başkan ve yönetimine selamlarımı gönderiyorum.

Herşeyi geçtim geçen sene Galatasaray alehine yapılan hakem hatalarına rağmen hala şu mhk hakkında bir Allahın kulunun sert konuşmaması acınacak bir durumdur..

Ama yok siz azizin çiftliğine(kulüpler birliğine) katılmaya devam edin..

Şimdi bu olayların tam tersi olduğunu düşünün,Galatasaray şampiyon olsun,klüpler birliği başkanıda Galatasaray başkanı olsun seçilecek federasyon başkanı Galatasaray fanatiği birisi olsun.Hani bizim başımıza gelen hakem hataları olmasına falanda gerek yok.aziz yıldırım ne yapar bu durumda...Hiç yok yere klüpler birliği toplantılarına katılmadığını,klüpler birliğini tanımadığınıda biliyoruz bu zatın...Ama o başkanlar,kendilerini adamdan saymayan bu adamı başkan yaptılar..

(Haluk Ulusoy dönemde fenerin şaöpiyonluklarına baksınlar,o dönemde Galatasaray o zamanlar oynadığı müthiş futbolla türkiyedeki yaşadığı şampiyonlukların sağlamasını aslanlar gibi avrupada kazandığı başarılarla göstermiştir.)

Üst Alt