TFF'den Açıklama! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama!

Cevap: TFF'den Açıklama!

zoruna mi gitti fenerasyon.

az kaldi. istifa edeceksiniz, bu arada tahkim 6-1, disiplin kurumu 4-3, unuttugumuzu sanma.

kaçacak en fazla 2 ayı var MAA nın

ondan sonra kaçacak yeri yok

eğer iddianame hazırlandığındada kimseyi düşürmezse o zaman kendi halkın kucağına düşer

Ulan şerefsizler Fener o kadar açıklama yaparken neredeydiniz? Hepiniz öylesiniz işte. Ligtv'nize de, havuzunuza da, marka değerineze de, koltuğunuza da, düzeninize de tüküreyim. Allah hepiniz bin belasını versin.

Bize yaptığımız bu açıklamadan sonra gerçek bir spor sever ancak teşekkür ederdi.Ama görünen oki TFF ve Sn.Başkan ahlaki değerlerini kaybetmiş.

Baskıyı artırmamız gerek yoksa bunlarda ne vicdan var ne de adalet .Göreceksiniz olay Galatasaray'a tavır olarak yön değiştirilecek ,şike de unutturulmaya çalışılacak.

Yönetimimizi yaptığı açıklamadan dolayı kutluyorum. Zamanlaması mükemmeldi.Her zaman yanınızdayız.

MAA unutmasın ki Türk futbolu gemiyse dümeni biziz. Akıllı ol!!!

UEFA sanki başka bi boyutta yaşıyo biz onlara haber vermeden olandan bitenden haberi olmayacak:).Ne kadar komik bi açıklama olmuş :)

Yeni gördüm açıklamayı 15 dakikadır içimden sövüyorum.Adam olacaklardan siz sorumlusunuz diyo sanki illegal iş yapan biziz şaka gibi yemin ediyorum

@ibrahimseten ibrahim seten

Icavcav, bugunku aciklamadan dolayi gsaray'i kulupler birligi'nden ihrac etmeyi onerdi. Ama bu cikis kabul gormedi. Dahasi gece bulteni'nde

İnanılır gibi değil. :D

" TFF Başkanı olarak Avni Aker' de veya TT Arena' da maç seyretmeye gelcek misiniz? "diye sormayı çok isterdim MAA' ya.

Üst Alt