TFF'den Açıklama! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'den Açıklama!

Cevap: TFF'den Açıklama!

Ya bunları dikkate almaya gerek yok. Ne derlerse desinler. Şöyle düşünün bu adamlar tehdit ve zorbalıkla tüm TFF ve kurullarında zaten kendi adamlarını koymadılar mı? Buna MAA dahil. Bunların alayı Ömer Çavuşoğlu gibi adamlar. Tüm kurullar ellerinde. Kim bilir şimdi arkada gizli telefonlarda neler dönüyor. Hatta belki tehditler, adam kaçırmalar vs. Bunlardan her şey beklenir. Bu kadar pislik içine soktular Türk futbolunu. Bu saatten yapılması gerekenler;

- UEFA ve FIFA'ya sürekli olarak şikayet maili atmak. Gerekiyorsa medyada çıkmış haberleri, tel konuşmalarını falan göndermek

- Bunlar eğer katılacaklarsa ŞL veya Av. Ligi'ndeki rakiplerine ve ilgili ülke federasyonlarına mail atmak ve tüm eldeki verileri göndermek

- Herhangi biri yabancı bir oyuncu ile temasa geçerse hemen bu oyuncuya ve kulubüne bunların içinde bulundukları durumu anlatan ve gelecekte başlarına gelebilecekleri anlatan mailler atmak

- Kulüp boyutunda lobiler vasıtasıyla Avrupa'da gazetelerde haber yaptırmak

Utanç duyuyorum böyle adamların önemli yerlere gelmiş olmalarından. Tuttuğun takım dahi bulunduğun yerin büyüklüğü ve objektifliğini farkedememiş zavallı badem bıyıklı ezik. Eğerki bu konuda hükümetinde 1gr etkisi varsa ülkemin yüzde50 sini (orasıda şaibeli) yazacak asıl sözü geçen tarih.

Derhal istifa edin sizi gidi ölü yiyieciler. Kansızlar.

Birisi adam öldürmüş görmüşsün öldürülürken, karakola gitmişsin şikayetçi olmaya, karakol seni suçluyor.

TFF mantığı budur işte.

Türk futbolunu bitirdiniz lan hepiniz, rezil ettiniz, fenerbahçe, TFF, Ntv, Hürriyet, Digitürk. Benden ne kadar para kazandıysa bu kurumlar hepsi haram, zıkkım olsun.

Lutfi Aribogan ve Cuneyt Tabman istifa etse akabinde Fener kesin kume duser.

Ama onu akil edecek birilerimiki

Şerefsizler.Siz kimsiniz lan bide haklıymıs gibi cevap yetiştiriyorsunuz.Engelli başkan mali, gitte konuşmayı öğren önce sen Hırbo.Nasılsa yakında ipini çektiririz.Biz Galatasarayız ulan satılmış sen kimsin.Üstündekı formayada sanada.

Galatasaraydan tekrar açıklama bekliyorum.Bugün açıklamalarımıza bir 'kurum' cevap vermiştir diye başlayan.Bu kurumun yapmış oldugu açıklamaları utançla okuduk.Türk futbolu bu kurumu hiçbirzaman affetmeyecektir.Taraftarımızında lig içerisinde vereceği tepkilerin sorumlulugu bu kuruma aittir tarzında.

Hadi bakalim Kasimpasada bizimle :))

Biz ve Trabzonda talepte bulunsak TFF bir hafta sonra sutlanir

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

SAYIN BAŞKANLIĞI’NA

17.08.2011

Talepte Bulunan : Kasımpaşa Spor Kulübü Derneği Tepebaşı Cad. Spor Tesisleri Beyoğlu/İSTANBUL

Konu : İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde yürütülmekte olan şike soruşturması kapsamında Türkiye Futbol Federasyonluğuna teslim edilen belge ve delillerin birer örneği ile bu belge ve delillerin incelenmesi neticesinde Etik Kurul tarafından oluşturulan raporun bir örneğinin ivedilikle tarafımıza iletilmesine ilişkin talebimizdir.

Açıklamalar :

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun 15.08.2011 tarihli Yönetim Kurulu Kararına karşı mağdur sıfatıyla itiraz edecek olmamız sebebiyle; İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde yürütülmekte olan şike soruşturması kapsamında Türkiye Futbol Federasyonluğuna teslim edilen belge ve delillerin birer örneği ile bu belge ve delillerin incelenmesi neticesinde Etik Kurul tarafından oluşturulan raporun bir örneğinin ivedilikle tarafımıza iletilmesine saygılarımızla arz ve talep ederiz.

Talepte Bulunan

KASIMPAŞA SPOR KULÜBÜ

"Bir kulüp demiş" birde açıklamada. Siz kimsiniz ulan "Galatasaray" için bir kulüp diyorsunuz. Herkes gider Galatasaray kalır.

ayrıca ultraslan derhal açıklama yapmalı.tff taraftarın kucağına bırakılmalı ki haddini aşan bu kuruma dersini verelim..

Hadi bakalim Kasimpasada bizimle :))

Biz ve Trabzonda talepte bulunsak TFF bir hafta sonra sutlanir

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

SAYIN BAŞKANLIĞI’NA

17.08.2011

Talepte Bulunan : Kasımpaşa Spor Kulübü Derneği Tepebaşı Cad. Spor Tesisleri Beyoğlu/İSTANBUL

Konu : İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde yürütülmekte olan şike soruşturması kapsamında Türkiye Futbol Federasyonluğuna teslim edilen belge ve delillerin birer örneği ile bu belge ve delillerin incelenmesi neticesinde Etik Kurul tarafından oluşturulan raporun bir örneğinin ivedilikle tarafımıza iletilmesine ilişkin talebimizdir.

Açıklamalar :

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun 15.08.2011 tarihli Yönetim Kurulu Kararına karşı mağdur sıfatıyla itiraz edecek olmamız sebebiyle; İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde yürütülmekte olan şike soruşturması kapsamında Türkiye Futbol Federasyonluğuna teslim edilen belge ve delillerin birer örneği ile bu belge ve delillerin incelenmesi neticesinde Etik Kurul tarafından oluşturulan raporun bir örneğinin ivedilikle tarafımıza iletilmesine saygılarımızla arz ve talep ederiz.

Talepte Bulunan

KASIMPAŞA SPOR KULÜBÜ

helal sana kasımpaşa

Cok guzel olmus,demek ki şikayetlerden tırstılar ki böyle bir açıklamanın ihtiyacını duymuşlar, ben vakit buldukça Mali ile ilgili ayrı bir detay atıyorum Uefa ile Fifa'ya ,en azından ilk okuyana rezil olur gerisinin önemi yok :D

Klavyem bozuk olduğu için ekran klavyesinden yazıyorum. (Dünkü sodadan olsa gerek :)) Sadece şunu demek istiyorum; ALIN O TOPU...

Üst Alt