TFF'den Fenerbahçe Açıklaması


Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasışimdi bunun antuya yansıması nasıl olucak :)amerika ve israil fener düşerse yayıncı kuruluşun ihaleyi iptal etmesinden korktular bu onların sonu demek olurdu iluminati fenersiz bir havuzun kendilerini bitirecegini farketti doğal olarak düşüremediler
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıFenerbahçeliler hala salak yerine koyulduğunun farkında bile değil. Kart alın siz 3'er tane alın hatta,
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıBu MAA'nın 1 gram kafası çalışmıyor. Ligin ortasında ligden düşürülme kararı gelirse ne olacak yahu? Saçma sapan işler yapıyorlar. Madem iddaaname'yi bekleyeceksin, ligleri de erteleyeceksin arkadaş. Bu kadar basit...
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıO değilde bunların "şikeli" şampiyonluğu ne olacak ? Hala ses soluk yok ?
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıaslında bizim kaçırdıgımız bir nokta var.tff sadece yargı ne derse onu yaparım demiyor.iddialarda adı geçenlerden ifade alıcam diye özellikle belirtiyor.bu ne demek?derlermi hiç evet ben yaptım diye?itiraf ederler mi?tabii ki hayır.üzerini örtmeye çalışacaklar.bukadar net!
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıbir kaç gün içinde şikeyi kabul edip düşerlerse şaşırmıycam 2 sene kaybediceklerini yeni farketti bunlar geç düştü jeton :)
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıAli Koç; televizyona çıkıp ağlayacağına, soyadının hakkını verip Koç gibi tff'ye başvursaydın.
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıoyle yapmazlar asla bence ligin ilk 2 macina cikmeyip oyle dusecekler cakal adamlar bunlar :)oyle yaparlarsa yine 2 sene kaybederler EN AZ. Bu sene hic oynamazlar, gelicek sene bank asyadan baslarlar. Tabii bunun uzerine aslinda birde sike cezasi yemeleri gerekirde olurmu bilmem. Ama maclara cikmamak kendi basina 2 seneye mallolur.
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklamasıoyle yapmazlar asla bence ligin ilk 2 macina cikmeyip oyle dusecekler cakal adamlar bunlar :)
maça çıkmayıp düşerlerse ozaman çıkmadıkları için düşmüş olurlar. ee şike cezası nerde bide o gelecek ?

böyle bişey yapmaları mümkün değil. yoksa bi cezada şikeden alıp bi alt lige düşmeleri gerekir
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe Açıklaması270820111727174889958.jpg
 
Cevap: TFF'den Fenerbahçe AçıklamasıVarolmayan bir talep üzerine 3,5 saat toplanıp sonra da bir talebin varolmadığına karar veren federasyona Türkiye futbol federasyonu denir.

Twitterdan..
 
Üst Alt