The Big Bang Theory - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Big Bang Theory

Cevap: The Big Bang Theory

Diziyi haftalık takip ediyorum. Ama açıkçası sadece zaman geçirmelik keyifli bir dizi. Bir gün bittiği zaman kimse dönüp Big Bang diye bir dizi vardı demeyecek.

6. sezonun ortalarına geliyoruz mesela ana konu yok. Bazen ciddi ciddi Simpsons veya South Park gibi her bölüm birbirinden alakasız ve bağımsız gibi geliyor bana.

hop dedik, orada durucan sampiyon :b5:

saka bir yana zevk meselesi.

Park kavgasi baya iyidi son bolum :asd:

Kızların atışmasına daha çok güldüm ben. Hele en son Amy'nin çantası Penny'nin yüzünde patlayınca :asd::asd::asd::asd:

Kendini tekrara düşüyor, ana konu olmamasının acısını çekiyor.

Ha keyifli mi keyifli ama o kadar belli ki ne yapacaklarını bilmiyorlar. Dizide zaten Penny dışında her karakterin şahane kariyerleri var. Duygusal olarak tek sorunlu Raj. Onu da çözecekler. Yani ortada olan tek şey karakterlerin kişisel gelişimleri. Ancak bu da mizah unsurunu baltalar.

İlk izlemeye başladığımdan beri aynı şeyi diyorum, dizinin ana konusu yok. Yok..Yani karakterlerin bir amacı hedefi yok dizinin ilerleyen noktaların ulaşabilecekleri. O yüzden sanki Simpsons, South Park izler gibi her bölüm birbirinden bağımsız gidiyor.

Bitene kadar keyifli bir dizi olacak ve dizi bittikten sonra unutulacak demem de bu yüzden.

[GG]

Anladık, Wolowitz'in annesi şişman ve yalnız, Raj sürekli eşcinsel imalarda bulunuyor. Leonard, bir şeye kızıyor sonunda affediyor. Penny anormalliklere laf atıyor ama içten içe üzülüyor anlamadığı için. Çizgi roman seviyorlar ve kızlar çizgi roman sevmez. Sadece şu cümleler üzerinden 40 bölüm çıkarttılar rahat. Sheldon Cooper tek başına götürüyor hala ama o da ufaktan tekrara düşmeye başladı. Herkesi baş göz edip ufaktan diziyi finale bağlasınlar bence[/GG]

edit: ayrıca şimdi aklıma geldi, bu tip mizah dizilerinin olmazsa olmasa güçlü duygusal bir hikayedir. HIMYM bile o kadar bozmasına rağmen romantizm işini kıvırıyor. Coupling'de en geyik anda bile güzel duygusal konuşmalar olurdu, Friends zaten bu işin ehli. Göz yaşartıcı pek çok anı var. Ancak bu dizide yok. Yani kimse Amy-Sheldon mutlu olacak mı diye bakmıyor veya Penny ve Leonard için heyecan duymuyor.

Çok güldürüyor. Ve hala eğlenceli.

Konu var ya da yok. Bu bir komedi dizisi. himym gibi değil evet. İyi ki de değil zaten. Bir komedi dizisinde asıl amaç güldürü unsurudur. Duygusallık ya da drama yan besleyiciler olur ancak. himym duygusallığı çok katmaya başladı işe.

Big bang güldüyordu hala güldürüyor. Bunu bozmasınlar isterse karakterler bir yere varmadan final yapsınlar. Ama ben sonra tekrar açar baştan izlerim.

971842_10151691114545030_1072637845_n.jpg

ilk bölümlere bakıyorumda tekrardan penny inanılmaz değişmiş. resmen kategori değiştirmiş :D

1.sezonu bitirdim daha önce bu tarz yabancı dizi izlememiştim fena gitmiyor ama dediğiniz gibi bir sonraki bölümü izlemek için heyecan duymadım,zaman geçirmelik bir dizi gerçekten de

O ufak sarisin ve diger gözlüklü kiz diziye dahil olduktan sonra dizi bitti. TBBT bizim burda sabah aksam yayinlanan biz dizi. Eski bölümleri izledikce aradaki kalite farkini net bir sekilde görebiliyorum. 4 geek, 1 cahil ama güzel kiz konsepti cok daha iyidi. Diger kizlar dahil olduktan sonra sIkilmaya basladim. Kizlar komik degil bir kere, dizinin tüm havasini bozuyorlar. Yeni bölümleri izleyesim bile gelmiyor, artik tvde tesadüfen denk gelince izliyorum.

Üst Alt