The history of Aysel - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The history of Aysel

Cevap: The history of Aysel

Vapurla tur bitti. Ertesi gün aradım yine cemi. Ben geliyorum floryaya diye. Abimde gıcıklığı tuttu, giydi fenerbahçe tshirtü. Bok var sankim.

Gittik antrenmana. Ben öyle herkes gibi seyircilerin yerine gidecek değilim tabii ki :ays:

Cem sağolsun yardım etti. Hasan Şaşın oğlu, abisi herkes sabahın köründe orda. Ben annemle izliyorum ama abime dediler böyle giremezsin :ays:

Kaldı dışarıda bekledi bizi. Bende antrenmanı izledim, skippeyi sallayan yoktu, herkes kendi kendine antrenman yapıyor. Hasan Şaş geldi yanımıza, adam adam hakkaten :ays:

Terliyim, böyle resim çekmek sorun olmasın diyor, yok dedim estağfurillah :ays:

Sonram emre aşık denen vatandaş dışında herkes izleyenlerle biraz ilgilendi ve Arda Turan geldi, oturdu yanımdaaa.....

Cemde Ardayı sevmiyor, gıcık oluyor kendini beğenmiş bir maho diye :ays:

Ardaya dedim formamı imzala bakem :ays:

Çok boktan bi imza attı, formayı mahvettin sağol dedim

Bu benim en güzel imzalarımdan biri dedi ve her zamanki gibi sırıttı. Ekranda yine iyi, çok çirkin gerçekten, simayla alay olmaz ama felaket çirkinn :ays:

Çıktık ordan. Cem buna saydırıyor bu arada. Allan tosunu, kendini bi bok sanıyor gibilerindenn :ays:

Dedim salla şunu, sen ondan daha yakışıklısın, daha da iyi futbolcu olucaksınn :ays:

Bu benim en güzel imzalarımdan biri dedi ve her zamanki gibi sırıttı. Ekranda yine iyi, çok çirkin gerçekten, simayla alay olmaz ama felaket çirkinn :ays:

Çıktık ordan. Cem buna saydırıyor bu arada. Allan tosunu, kendini bi bok sanıyor gibilerindenn :ays:

Dedim salla şunu, sen ondan daha yakışıklısın, daha da iyi futbolcu olucaksınn :ays:

antremandan ciktiginizda abin armut mu topluyordu :confused:

Cem Sultan mi?

Bu arada Cemin o dönem kız arkadaşı var. Cemle konuşurken benim sesimi duymuş, demiş o kim?, Msnden sil ve konuşma. Ben anlamam arkadaş falan.

Dedim saol yardım ettin. Sonraki zamanlarda dediğim gibi sorun oluyor, kıskanç bi sevgilim var dedi. Başka adres açayım ordan konuşalım dedi.

Çocuktan 3yaş büyüğüm, neyden tırstı bilmiyorum. Zararsızımdır bide :ays:

antremandan ciktiginizda abin armut mu topluyordu :confused:

Hayır ama o kılıkla içeri giremezdi. Gelirken demiştik ama göze sokarakda giyilmez ki :ays:

Diğer günlerde onun için kadıköye gittik, fenerbahçe müzesinde gezdim, saraçoğlunda bir fenerli edasıyla dolandım, herşey karşılıklı bu dünyada :ays:

Üst Alt