The history of Aysel - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The history of Aysel

Cevap: The history of Aysel

aysel hikayeye onerilerim mevcudtur:

- haco yerine maho ya da hrbo dersen daha efektif

- smiley olarak :eek:, :sad007:, :confused: ya da :ka19: gibilerini kulanmak daha efektif

- tabe dememek en efektif

Ahmet dursun, şifo, pascal, nihat, kalede fevzi fln

Önerilerine gelince; boyz fln dedim bi kaç gün hayriyi taklit etme dediler, çok alındım, alınganımdır :ays:

Tabe demeye bilirim tabii ki :ays:

Smiley olarak ":ays:" bundan başka bişey kullanmıyorum dikkat edersen :ays:

Ahmet dursun, şifo, pascal, nihat, kalede fevzi fln

Önerilerine gelince; boyz fln dedim bi kaç gün hayriyi taklit etme dediler, çok alındım, alınganımdır :ays:

Tabe demeye bilirim tabii ki :ays:

Smiley olarak ":ays:" bundan başka bişey kullanmıyorum dikkat edersen :ays:

Stavrum Munch ve Khlestov isimleri uzerinde yogunlastim o halde

:ka19:?

Dayanamayıp sondan başladım

tumblr_luryqwOKMM1qkkkq5o1_250.gif

Konser günü 29nisan 2006.

Hazırlandım pespenbe giyindim, saçlarım o zaman uzundu... Bunu niye söylediğimi ileride anlarsınız :ays:

Ben torpilli olduğumdan arka kapıdan girdim içeri, annem normal herkes gibi gitti oturdu yerine. Haberleşiriz dedik.

Ön kapı ztn tıklım tıklım, bir birinden gereksiz kızlar :ays:

Ve pencereden bakarken, bir araba dayandı, içinden GÖKHAN ÖZEN iniyor yarebpimm :ays:

İçeri girince bunu çeke bildim;

cidden 5 sene onceki gokhan ozen konseri anilarini mi dinliyoruz :confused:¿

GENCLER SAPKAMIZI ONUMUZE KOYUP DUSUNELIM

HAREKETLERIMIZI GOZDEN GECIRELIM

aysele saygimiz sonsuz ama bu kadarini yapmayalim

Bunu çektim, dediler git izle konseri ve aramamızı bekle. Konser bitmeden 20dk filan önce arayacağız. Tamam dedim ama aklım konserde değil. Döndüm annemin yanına

Kızlar rahat durmuyor arkadaş, biri çıktı sahneye, bu kolyeni banğaa verirmisinqğ. O da hava yapacak ya verdi. Başladım ağlamaya!

Annem kızıyor ne ağlıyorsun. Allam nası bi ruh halidir! Dayanamadım ben aradım bu adamı. Adam açmıyor bu sefer?

Açtı telefonu, mırın kırın ediyor, korumalara para vermek lazım extra. Buldu eşşeği ne koparsa artık.

Dedim bunları babamla konuştunuz son dakka ne alaka? Yok, hmm, kem kümmm, hmm rererö

Koruma içinde para aldı saolsun. Gittim sahne arkasına. Bekliyorum. Kızlar Gökhanı parçaladı yalnız, boyun kıpkırmızı. Sahnede korumaya diyor ki, "karışma aa sana ne"

Konser bitti. Geldi odaya. Kapıda bekliyoruz koruması, bu sponsor adam, ben. İçeri çağırdı korumayı, neden sahneye aldın kızları, engel olmadın fln :ays:

Dedim bu da yalancı omg :ays:

Neysem üstünü değişsin, teri soğusun, az bekle dediler. Hafiften karnım ağrıyor bu arada. Heyecan, tırsıntı fln :ays:

Konser günü 29nisan 2006.

Hazırlandım pespenbe giyindim, saçlarım o zaman uzundu... Bunu niye söylediğimi ileride anlarsınız :ays:

Ben torpilli olduğumdan arka kapıdan girdim içeri, annem normal herkes gibi gitti oturdu yerine. Haberleşiriz dedik.

Ön kapı ztn tıklım tıklım, bir birinden gereksiz kızlar :ays:

Ve pencereden bakarken, bir araba dayandı, içinden GÖKHAN ÖZEN iniyor yarebpimm :ays:

İçeri girince bunu çeke bildim;

beyazlı bizim spor hocasına benziyo :eek:

Dediler tamam, gel içeri :ays:

Sonrası ölüm sonrası görülen ışık gibi :ays:

İmza, resim rererö

Ve bindi arabaya, gitti. Geldim eve. Aradım adamları herkese tşk ederim fln. Bu arada konsere o dönemki sevgilisi Amanda Faicalla gelmişti;

https://img.sabah.com.tr/2007/10/21/gny/im/6EA18DB2F8B6934187C85C0Br.jpg

Gece bi telefon geldi. Gökhanın yurtiçi konserleri menajeri Özgür Aras. Ki galiba hala öyle. Yurtdışı konserleri Haluk abi. Soyadını bilemiyorum şimdi.

Telefonda Özgür aras. Sağolasın bizimle bu kadar ilgilendiğin için, biliyoruz neler yaptığını fln. Dedim rica ederim. Telefonu tekrar adam aldı, dedi Gökhan seninle görüşmek istiyor

Dedim dalga geçiyor herhalde. İnanmıyorum dedim? Dedi kız yanında sürekli ama telefonunu istedi, izin verirsen veririz. Dedim tabii ki vere bilirsinn :ays:

Anneme dedim bizde otele gidelimmi, yemek yiyorlarmış şuan. Yarın gidiyor nolur. Tabii ki hayır dedi. Kaldım bok gibi

Adamı arıyorum sabaha karşı, gökhan napıyor diye. Napıcak uyuyor, sabaha karşı da Antalyaya gidicek, orda konser var dedi.

E beni aramadı diyorum, kızdan çekindi diyor. Çatlıyorum :ays:

Msn aldım bu arada Özgur Arastan, Bi kaç kez yazıştık. Biri kasım 29du Gökhanın doğumgünü. Bişey yazdım, okumasını sağla fln demiştim. O da tmm dedi ama büyük ihtimal sallamamıştır bile :ays:

Aynı 2006 senesinin yazı geldi çattı. Yine tatil, yine Antalya.

Otelde bu sefer yıldız tilbe var dediler. Bizde annem ben abim ve Aynı şekil, anne 2çocuk, aile dostu fln. Kadın da çok meraklısı ünlülere.

Dedi Aysel çıkalım Yıldızın odasına, çıktık, kapıyı çalıyor YILDIZ HAQIMMM. Ben gülmekten geberiyorum o ara :ays:

Kadın kapıyı açtı, odadaki yatağı ters çevirmiş, kafa bi milyon :ays:

eşi demişti röportajında şu chp li sevigenin kızı çok tartışırlarmış derbilerde.

Selen sevigen tuncay şanlıyla fink atıyorken ben gökhan hangi pozisyonda sçara kadar herşeyi takip ediyordum ve o seneler içerisinde futbola ilgisiz, sözde Galatasaraylıydı Gökhan.

Evlendikten sonra beraber derbi fln izliyorlardır, onu bilemem bak :ays:

Üst Alt