The history of Aysel - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The history of Aysel

Cevap: The history of Aysel

Sonra abimle aynı okula başladık. Abiyle aynı okula gitmek bi kız için çok leş bi durumdur :ays:

Bizde okullarda üniforma o zamanlar yoktu. Olsada farketmezdi. Bende dubaiden alınan şortları, kiyafetleri giyerdim zaten.

Herkes ayakkabı giyerken ben terlik giyerdim ders sırasında. Aman ayağım terliyor diye. Sınıftaki bu dubledubleduble ayrımcılık çocukların hoşuna gitmezdi.

İlk sırada oturmak marifetmiş gibi kasıla kasıla otururdum.

5ci sınıfta, türkcesi orta okul bir sanırsam, kızın teki dayanamadı ve bana sen sınıfı karıştırıyorsun, herkes gibi giymelisin falan diye zırvaladı...

Cıks dedim, giymicem Ve tahtaya doğru gittim, yazıları yavaş yavaş silmeye başladım, oyalanıyorum gibisinden.

Yazıyı yazan 70kiloluk kız, silemezsin dedi!

Silmeye devam ettim ve yüzüme sağlam bi tokat geldi, ŞAKKK diye

Bende çelimsiz halimle baktım bi bok yapamam, saçından tuttum, vurup kaçıyordu çünkü :ays:

Bu dandrik hikayede hayatımdaki ilk tokattı :ays:

Sonra okul bitene kadar en yakın dostluğumda tokatı atan kızla oldu bu da biline :ays:

Pilot bölüm buysa gerisi nasıldır kimbilir :)

Kavgadan sonra annem geldi, müdüre gitti olay. Başka sınıfa geçire biliriz kızı demiş, annemde yok fln demiş. İyi ki gitmemiş PP lakaplı biricik lise dostum :ays:

Ben çok sıkılırdım okulda sevgili hacolar, tuvalete bile gitmeme izin yoktu. Kapıda şöför, okulda sürekli abi. Büfeye bile gidemezdim. Diğer katlarada sadece ders var diye zıplaya bilirdim

Sonra bu sıkıcı okul hayatında 13yaşındaydım yamulmuyorsam, yine sıradaki ders 3cü kattaydı, bak nasıl hatırlıyorum :ays:

Erkek tuvaleti 3, kız 2ci kattaydı. Tuvaletin kapısı açık, biri elini yıkıyor, simsiyah giymişşşşş

Gerisini yarınmı anlatsam :ays:

History nin hepsi bittikten sonra ilk mesaja da düzenli bir şekilde koyarsan çok makbule geçer aysel.boş bir vaktim olduğunda ben de okurum merak ettim.:ays:

m9rd.jpg

Hatta hepsinin bitmesine de gerek yok biraz uzunca bir şeyler yazdıktan sonra bile koyabilirsin.:ays:

Kavgadan sonra annem geldi, müdüre gitti olay. Başka sınıfa geçire biliriz kızı demiş, annemde yok fln demiş. İyi ki gitmemiş PP lakaplı biricik lise dostum :ays:

Ben çok sıkılırdım okulda sevgili hacolar, tuvalete bile gitmeme izin yoktu. Kapıda şöför, okulda sürekli abi. Büfeye bile gidemezdim. Diğer katlarada sadece ders var diye zıplaya bilirdim

Sonra bu sıkıcı okul hayatında 13yaşındaydım yamulmuyorsam, yine sıradaki ders 3cü kattaydı, bak nasıl hatırlıyorum :ays:

Erkek tuvaleti 3, kız 2ci kattaydı. Tuvaletin kapısı açık, biri elini yıkıyor, simsiyah giymişşşşş

Gerisini yarınmı anlatsam :ays:

Ben çocukken Vahşi Güzel dizisini izlerdim, ztn bilmeyen kalmadı. Halada her yaz bikere baştan sonra izlerimm..

O diziden itibarende anladım ki, sarışın seviyorum :ays:

Wcden çıkan çocuğa aşık oldum kestirmeden gidersek. Ama okulda böyle biri yoktu yahu, yani nerden çıkmıştı bu :ays:

Sınıftan birilerine sordum, kızın teki o okula yeni geldi dedi :ays:

Abi var aşağı inemiyorsun, koridorda inzibatlar var, ne bok yesem napsam :ays:

O dönem ne modaydı? Hatıra defteri

Tabii ya :ays:

Aldım bi defter attım kafadan bi kaç soru, çok merak ediyormuşum gibi

Sonra sevgiliniz varmı, ilk aşkınız kim vs önemli sorular

Çocuğun geldiği sınıfta o dönem 2metre olan bi kız vardı, onu tanırdım, sınıfları değişirken meraba meraba durumları

Dedim sen yaz, hatrın kalmasın, sonrada onada yazdıra bilirmisin

Tabii dedi

Çocuk ilk aşkı için Sabina yazmış, kız floridaya gidince ayrılmışlar :ays:

Yazısıda pek iğrençti :ays:

Sınıftan birine dedim büfede fln rastlarsan söyle hoşlanıyorum bundan diye. Pat diye aşıkım demiyelim dimi :ays:

Gitmiş söylemiş, o da BENDE Demiş :ays:

E tabii gözümle yiyodum çocuğu, söylemese ayıp olurdu ztn

Buna havalı, kimseye bakmaz diyen kızlar vardı sınıfta. Dedim noldu haa noldu :ays:

Neysem, bu artık her ders arası geliyordu sınıfın kapısına kadar ama nasıl karın ağrısıdır yarepbim. Hem korkuyorum hem utanıyorum hem seviyorum :ays:

Sınıf rehberi denen hocalara da pastalar, paralar geldiği için anneme ne varsa söylerlerdi mal sürüsü

3 Ay falan bu muhabbet devam etti. Elinde bi iz vardı. Ne diye sordum? Ztn ilk ve son defa orda elini tuttum. Yanık izi dedi...

Oturduğum sıraya İvo diye Onu yazmıştım aslında, güyam şifre. Halbuki ne ivosu :ays:

Bigün cuma. Son ders günü. Bunların sınıfı da en alt katta, pencere de dışarıya bakıyor. Bahçede beden dersi oluyor. Çıktım bahçeye. Baktı bana. Elimle, işaretle anlatmaya çalışıyorum; Ben, seni, sevmiyorum, bitti

Yüzü asıldı. Dedi delimi bu noluyor? Sonrada bindim arabaya, zıpladım eve

Ev dediğim şuan Azerbaycandaki Japon konsolosluğu. O dönem 3katlı, 45 odalı villaydı. O yüzdendir bir daha biyere sığamadım dostlar, daralıyorumm :ays:

Hayat okul değil tabii. Evde de sahte akrabalar, para için slm veren dostlar fln. Ev muhabbetlerine fazla girmicem. Ztn merak etmiyorsunuz

Pazartesi okula geldim, ders bitti. Kimse yok. Çıldırıcam. Niye gelmiyor acaba..

Niye gelsin dimi ağzıma sçayım. E tabii nazın herkese geçmiyor o gün öğrenmeye başlamış oldumm

Neden öyle bişey yağtığımı bilemiyorum. Canını acıtmak istedim sadece. Sevmediğimden değil. Canım o benim niye sevmiyim ama işte..

Üst Alt