The history of Aysel - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The history of Aysel

Cevap: The history of Aysel

Maç sırasında artık milli maçlar tarafsız sahada oynansın dediği günün sabahında o statdakiler sadece Galatasaray'lılar değildi dedi.Tutamadım kendimi. Bidaha olsa bidaha söverim.Umrumda değil ceza falan ama sıkıcıydı bu hafta.

Sakin ol haco

Bi adam bi cümlede 3kere alex diye biliyorsa ondan ne bekliyonn :ays:

Beşiktaşlılar döküldü herkes receptiona. Amanın :ays:

Asansörden inmiyoruz arkadaş. Şifo Mehmet aşağı, Deli İbo yukarı...

Resim çekmeler, imzalar..

Benimde otelde kız arkadaşım vardı Özgür diye. Her sene tatilde başlayan ve orda kalan tipik havuz dostluğu :ays:

Kız 17 yaşında, kardeşi de Özgüldü yamulmuyorsam. Güzel bi kızdı kedi canını yidiğim :ays:

Pascalın odası muhabbet yeri zaten, abimle adamları rahat bırakmıyoruz. Ahmet dursun abime demiş, kardeşinin yanında kız var, ben ondan hoşlanıyorum, söyleye bilirmi acaba telefon istiyorum?

Vay Ahmet vay ,Ahmet dursun abime demiş, kardeşinin yanında kız var, ben ondan hoşlanıyorum, söyleye bilirmi acaba telefon istiyorum?

kiz haberi buraya degil Hürriyet gazetesine ver , valla Telegole baglanirsin hahahah

Ben dedim kıza bu senden hoşlanmış fln. Dedi istemiyorum. Bizde Ahmetin yanına fırladık. Dedi o zaman bu numarayı ona ver, belki arar. Geldim tekrar dedim, susmuyor, al belki ararsınn

Herkes gayet mütevazı, bi tek o dönem sarı saçlı yabancı bi herif vardı, o havalıydı. Odasından çıkmadı gerizekalı. Yorgunmuşş. Aman zırt :ays:

İsmini unuttum. Zaten Pascal bu yüzden candır, bunun bakın ismini bile unuttum, ne kadar gereksizmiş :ays:

Tamam unisex biliyorum ama Özgür ismi kızlara verilmesin, olmuyor, bence böyle.

52.gif

Bende ünlü hikayeleri çok hacolar. Bi tatil hatırlamıyorum ki o otele ünlü gelmesin ve tatil sıkıcı geçsin :ays:

Daha neler var...

Bu arada okul durumu ve sene 2004. O kısma ordan dvm ederimmm

OKUL SIRALARINDAN NOUMANIN OTEL ODASINA AYSEL AYDIN

IKINCI BOLUM ICIN TIKLAYINIZ

Yok hayrican, bu işin tatil bölümleri. Okula dönücem...

**

Bu arada sarı saçlı yabancının ismini bilen varsa söylesin bi ara.

Neyse bi tek kaleci fevzi, nihat kalmıştı resim çekmediğimiz, onuda sabah kahvaltıda yakaladık. Başımız göğe ermiş vaziyette Baküye döndük..

Bir sene sonra bu sefer Sheratondan yapıştık. Yine oraya.

Bu sefer Murat kekilli geldi, adam nasıl sıradan, nasıl paçoz :ays:

Kız arkadaşıyla bi kaç gün kaldı ve gitti

Derken Özcan deniz. Allan hırbosu. Aynı tatilden bi kaç ay önce bakü konserine gitmiştik. Dedi geldinmi konsere fln, aa evet muhabbetler.

Çıktı yukarı. Dediler sarışın bi kadın geldi ondan önce, onunla buluşacakmış :ays:

Bunlar hep böyle şekerimm, tvdeki gibi değiller :ays:

Yok hayrican, bu işin tatil bölümleri. Okula dönücem...

**

Bu arada sarı saçlı yabancının ismini bilen varsa söylesin bi ara.

Neyse bi tek kaleci fevzi, nihat kalmıştı resim çekmediğimiz, onuda sabah kahvaltıda yakaladık. Başımız göğe ermiş vaziyette Baküye döndük..

Bir sene sonra bu sefer Sheratondan yapıştık. Yine oraya.

Bu sefer Murat kekilli geldi, adam nasıl sıradan, nasıl paçoz :ays:

Kız arkadaşıyla bi kaç gün kaldı ve gitti

Derken Özcan deniz. Allan hırbosu. Aynı tatilden bi kaç ay önce bakü konserine gitmiştik. Dedi geldinmi konsere fln, aa evet muhabbetler.

Çıktı yukarı. Dediler sarışın bi kadın geldi ondan önce, onunla buluşacakmış :ays:

Bunlar hep böyle şekerimm, tvdeki gibi değiller :ays:

MATIAS ASPER :yenieek:

Bu arada 2001senesiydi sanırsam. Bi klip dönüyor;

Gökhan Özen - Aramazsan Arama - YouTube

Tutuldum kaldım. Hak verin ama yaş 13 :ays:

Kafaya taktım bi Gökhan Özendir gitti.

İşin GÖ kısmı için 2006ya zıplamak zorundayım. Geri dönücem hacolar :ays:

2006 yılının nisan ayı...

Sarayda konserlerden önce malum afişler asılır fln;

https://static.panoramio.com/photos/original/21313080.jpg

Annem görmüş resmini ve kapı çaldı. Herkes biliyor bu fanlığı. Kendimi kesiyorum o dönem

2 Bilet almış. Ve daha biletler satılmıyor. Babamlar konuşmuş, nasılsa bi kaç saat sonra satacaksınız diye, evde bi deli var, gecikmesinn :ays:

Ülkedeki ilk bileti almayı hak ediyorum tabe ayrıca :ays:

aysel hikayeye onerilerim mevcudtur:

- haco yerine maho ya da hrbo dersen daha efektif

- smiley olarak :eek:, :sad007:, :confused: ya da :ka19: gibilerini kulanmak daha efektif

- tabe dememek en efektif

5 senedir izliyorsun, takip ediyorsun, programa çıkmadan önce heyecanlanıyorsun. Ergenlik diceksiniz ama ben hep herşeyin bokunu çıkartırım sevme konusunda. Ya çok fazla ya hiç. Ortasını tutturamıyorum hacolar :ays:

Neysem hayatımda aldığım en güzel doğumgünü hediyelerinden birtanesi. 2 Gökhan Özen konserine bilet, hemde ilk bilet. Nihaha :ays:

Tabii ben gidip salak salak izleyip geri gelemem, yada sadece zoom yaparak resim çekemem. Benim bizzat tanışmam lazım arkadaş :ays:

Konserin reklamları gidince bilmem nelerin sponsorluğuyla derler yaa. Bende bu konsere sponsor olan firmayı buldum ve babamı işin içine soktum.

Babam aradı bunları, dedi sponsor lazımsa dahada yardım ede biliriz. Ne kadar çok kişi bunu paylaşırsa onlara iyi çünkü o dönem zorlanıyorlardı trden gelen sanatçılar için. şimdi su yoluna döndü maşallah :ays:

Üst Alt