The Last of Us | HBO - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Final bölümü basit kaçmış biraz aksiyon olsaydı 60-70dk çekilseydi daha güzel olurdu mesela dizide joel-ellie ilişkisini oyuna göre duygusal olarak daha iyi geçti bana ama final sahnesi oyunun oldukça gerisindeydi dizi finali yavan geldi bana

Genel olarak 8.5/10 var ilk iki bölüm ve 8. bölüm ortalama düzeyde olsa 7.5 a düşürürdüm muhtemelen.

Benim anlamadığım terkedilmiş yerlerde nasıl her şey dört dörtlük devam ediyor adamlar terkedilmiş binaya gidiyor asansör çalışiyor mesela 7.bolumde atlı karincaya biniyorlar.herywr terkedilmiş ama elektrikler var her elektronik alet çalışıyor

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim anlamadığım terkedilmiş yerlerde nasıl her şey dört dörtlük devam ediyor adamlar terkedilmiş binaya gidiyor asansör çalışiyor mesela 7.bolumde atlı karincaya biniyorlar.herywr terkedilmiş ama elektrikler var her elektronik alet çalışıyor

Atlı karıncalı avm karantina bölgesinde, mühürlemişler. bunlar içeri girip şalterleri açtılar sadece, karantina bölgesinde elektrik vardı. Asansör dediğin yeri detaylı göstermediler ama orası da ateş böcekleri üssüydü.

neden elektrik olduğunu söylüyor zaten kemal beyciğim

asansörden kastınız son bölüm ise orası ateş böceğinin merkeziydi orda neden olmasın

Elektriğin keşfedildiği yıllardan sonrasına tekabül ediyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt