The Last of Us | HBO - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
the walking deadin interaktif dizi tarzı bir oyunu vardı. oynarken çok beğenmiştim. böyle hikaye temalı oynanış olarak çok kasmayan oyunları seviyorum. galiba o tarz bir RPG oyunu.
Yok bunda diyalog seçimi yok.hikayesi kuvvetli, güzel ve yer yer zorlayan oynanışı olan bi oyun. Walking dead tarzı interaktif değil.

the walking deadin interaktif dizi tarzı bir oyunu vardı. oynarken çok beğenmiştim. böyle hikaye temalı oynanış olarak çok kasmayan oyunları seviyorum. galiba o tarz bir RPG oyunu.
Adventure seviyorsun demek ki. Telltale games son yıllarda en kral macera oyunlarını yapan firma, walking dead de onlardan birisi. Baya keyifliydi oyunları, çizimler vs. Kickstarterla çıkmışlardı ama 1-2 sene önce battılar sanırım. Onların yapımlarından Wolf among us bir de Tales from the borderlandsi oynamıştım. Borderlandsi oynarken yarıldım baya, eğlenceliydi.

Benzer çalışan quantic dreams var. Heavy rain, fahrenheit, beyond two souls, detroit become human baya iyi oyunlar. Tarzı seviyorsan bakabilirsin.

Last of us daha çok survival/aksiyon oyunu. Senaryosu da çok iyi, sağlam dram var.

Adventure seviyorsun demek ki. Telltale games son yıllarda en kral macera oyunlarını yapan firma, walking dead de onlardan birisi. Baya keyifliydi oyunları, çizimler vs. Kickstarterla çıkmışlardı ama 1-2 sene önce battılar sanırım. Onların yapımlarından Wolf among us bir de Tales from the borderlandsi oynamıştım. Borderlandsi oynarken yarıldım baya, eğlenceliydi.

Benzer çalışan quantic dreams var. Heavy rain, fahrenheit, beyond two souls, detroit become human baya iyi oyunlar. Tarzı seviyorsan bakabilirsin.

Last of us daha çok survival/aksiyon oyunu. Senaryosu da çok iyi, sağlam dram var.
saydıkların da konsol oyunu sanırsam. zaten artık bilgisayara oturup oyun oynamak zor geliyor. ayrıca dram köpeğiyiz o zaman ps almama da bahane olacak gibi.

peh alıştılar oyun-sinema işine. adam olan tarihin en iyi oyunu olan half life'ın filmini çıkarır
O g.t kimsede yok maalesef. Olsa da Gabe Newell müsaade eder mi sanmıyorum. Oyunun içinde oyuncuya yaşatılan atmosferin filme aktarılması en zor oyun bence. Yapabileceklerini sanmıyorum. Freeman'ı yönettiğimiz Half-Life, Half-Life 2 ve episodeları film veya diziye taşıyamazlar. Ha ama Half-Life ve Half-Life 2 arasında kalan zaman diliminde geçen bir şeylerin dizisini yapabilirler lakin çok yüksek bir bütçe ve Gordon Freeman olmamak kaydı ile Gabe belki ikna edilebilir. Mesela Black Mesa faciasından sonra yaşanan ve dünyanın teslim olması ile sonuçlanan yedi saat savaşları ve sonrasını konu alabilirler. Bence gayet de güzel olur çünkü o zaman diliminde neler oldu pek fazla bir bilgimiz yok. Valve'nin senaristleri ile çalışıp güzel bir iş çıkarılabilir. Keşke olabilse diyorum.

Amma ve lakin olmaz. Hangi filmde şu oynanış videosundaki duyguyu verebilirsin ki?

Oyunlar zaten film olmuş artık. Grafikleri gerçekten ayırt edebilmek çok güç. Bir de işin içine VR girdi. O yüzden sanmıyorum.

Üst Alt