The Last of Us | HBO - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ellen page penis taktırmasaydı muhtemelen o oynayabilirdi ellie'yi

ellie'nin tasarlandığı kişi olsa gerek çok benziyordu çünkü

joel içinse ben nikolaj reisi bekliyodum

Ekli dosyayı görüntüle 113879
1802981608-elliot-page.jpg

•quod erat demonstrandum•

olm bunlar ilk oyunun dizisini mi cekiyorlar lan

yeni bir hikaye olmayacak mi

son görüntülerdeki ücüncü kisi tesse benziyor

bilindik bir hikayeyi tekrar anlatmaya ne gerek var

bu dizi cöp cikar böyle olursa

olm bunlar ilk oyunun dizisini mi cekiyorlar lan

yeni bir hikaye olmayacak mi

son görüntülerdeki ücüncü kisi tesse benziyor

bilindik bir hikayeyi tekrar anlatmaya ne gerek var

bu dizi cöp cikar böyle olursa
1ci bolumu cekecekler fakat dizi oldugu icin cok side story - eklenti falan yapacaklar. yoksa dizi 1 sezonda biter.
Sirf kendimiz icin dusunmiyelim, sonucta bu oyun toplam 20 milyon + - kisiye ulasmis.
Oyun sevmeyen, ps3-4 sahibi olmayan, bu oyunu oynamamis cok kisi var. Izlemeyen kisiler icin yapiliyor sonucta. Oyunu oynamis birisi olarak diyorum olumlu incelemeler gelirse bende izlerim.

1ci bolumu cekecekler fakat dizi oldugu icin cok side story - eklenti falan yapacaklar. yoksa dizi 1 sezonda biter.
Sirf kendimiz icin dusunmiyelim, sonucta bu oyun toplam 20 milyon + - kisiye ulasmis.
Oyun sevmeyen, ps3-4 sahibi olmayan, bu oyunu oynamamis cok kisi var. Izlemeyen kisiler icin yapiliyor sonucta. Oyunu oynamis birisi olarak diyorum olumlu incelemeler gelirse bende izlerim.

o hikayeye cok fazla side story ekleyemezsin ki
tüm kirilma anlari, yani basi, ortasi ve sonu islenmis oyunda
1 sezondan daha uzun sürerse iyice b.ku cikar
mini dizi kafasinda yaparlar umarim yoksa markayi tümden cöp ederler

en mantiklisi ilk sezonda birinci oyunu anlatip, ikinci sezonda birinci oyunun sonundan devam edip, ikinci oyuna kadar bir hikaye anlatabilirler belki

Üst Alt