The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon

Zencide yapabilirlerdi onu. Bari onu yapmamislar.

Aslına bakarsan zenci yapmakla eşdeğer yaşlı görünüme sahip birine oynatmaları. Elfler insanlar gibi yaşlanmaz, o şekilde görünmeleri imkansız yani. Bir de entari giydirmişler adama , komedi. Gelmiş geçmiş en kudretli elfin torunu bu adam yav şekle şemale bak.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

meteor diyorlar da, bu baya uzun mesafe paralel giden bişey gibi. sauron falan olabilir mi acaba, hani ruhu yer değiştiriyor tarzı bir olay.

Sauron çıkarsa ağır küfür ederim öyle birşey yok hikayede Sauron binlerce yıldır zaten yeryüzünde Morgoth’un en üst düzey komutanlarından birisi

dediğin gibi numenoru daha dizinin başında batırmazlar herhalde, bunlar gandalf veya başka bir büyücüyü belki orta dünyaya indiriyorlardır. umarım saçma sapan bir yere bağlamazlar.

Meteor ile gelen her neyse iyi bir şey değil çünkü başlangıçta her şey iyiydi diye atıfta bulunuyor orada Sauron’a gönderme var çünkü Sauron numenorun ilk yıllarında çok sevilen ve taktir gören bir müttefik kendisini iyi biri olarak lanse ediyor.

Bu sayede yüzükleri dövüp herkesin güvenini kazanıyor zaten.

Gelen şey umarım sadece yüzüklerin yapımında kullanılacak meteor taşıdır ama
Benim endişem doğru çıkacak gibi metrodan bir insan çıkacak ve annatar olarak tanıtacak kendini

*metro ne ya meteor: oldu olacak ekrem imamoğlu yaz siri

Evet , fragman geldi. İlk çıkan dandik trailera göre daha bir trailer olmuş bu seferki , müzikler falan nispeten daha iyi. Bir kaç anı özellikle sevdim. Laurelin ile Telperion'u görmek baya eskilere gideceğimiz anlamına geliyor. Akraba kıyımını da izleyeceğiz gibi duruyor , biraz uzun gösterseler de Feanor'u falan da görsek keşke. Tar Miriel'i Spartacus'ta uyuz olduğum kadına oynatmışlar cast konusunda zerre iyileşme yok benim açımdan. Onun haricinde bu kendi ekledikleri karakterler de bayağı tırt olacakmış gibi geliyor bana. Orkların önünde yürüyen şu Adar dedikleri uydurma karakter sanırım, Tolkien evil Elf bir karakter yazmadı , hele böyle ork ordularına komuta edecek falan bunlar saçmalık. Az kaldı izleyip göreceğiz.

Evet , fragman geldi. İlk çıkan dandik trailera göre daha bir trailer olmuş bu seferki , müzikler falan nispeten daha iyi. Bir kaç anı özellikle sevdim. Laurelin ile Telperion'u görmek baya eskilere gideceğimiz anlamına geliyor. Akraba kıyımını da izleyeceğiz gibi duruyor , biraz uzun gösterseler de Feanor'u falan da görsek keşke. Tar Miriel'i Spartacus'ta uyuz olduğum kadına oynatmışlar cast konusunda zerre iyileşme yok benim açımdan. Onun haricinde bu kendi ekledikleri karakterler de bayağı tırt olacakmış gibi geliyor bana. Orkların önünde yürüyen şu Adar dedikleri uydurma karakter sanırım, Tolkien evil Elf bir karakter yazmadı , hele böyle ork ordularına komuta edecek falan bunlar saçmalık. Az kaldı izleyip göreceğiz.
fragmani begendim meteorla gelen istari gibi geldi bana en azindan sauron olmadigini tahmin ediyorum.

muzikler howard shore imzali sanirim.

gorsel solen olacagi kesin manzara betimlemeleri sehirler oldukca basarili efektler hobbit gibi goze sokulmamis

Galadriel'in eşi Celeborn nerede ayrıca yahu ? Şu yanında gezen lavukla aralarında romance olsun diye Celeborn'u sildiyseniz Allah tepenizden baksın ulan.

İzledim fragmanı beğendim. Ağaçların çağından başlatacaklar meseleyi akraba kıyımını falan gösteriyorlar anladığım kadarıyla. Feanor'u görebiliriz belki ihtimal olarak. Khazad-dum görselliği güzel olmuş ama dağın içinde şelale ve yeşillik detaylarını anlayamadım tam ama beğendim kendi bakış açılarını yansıtmışlar. Meteor adam hâlâ ürkütüyor ama herhalde o Sauron olacak hiç istemesemde. Galadirel numenorlularla at koşturuyor falan o kısmı pek anlamadım. Ar pharazon iyi duruyor ama insanların giydiği kıyafetleri çok bayağı duruyor daha zengin işi beklerdim Numenorlulardan. Amazon orijinal karakterler için bir yorum yapamayacağım senaryoda görmek lazım adamları.

Üst Alt