The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon

Üçüncü çağda mı uyanıyordu ? Durin'in felaketi ise gösterdikleri biraz tatsız olur hikayesi

Dizideki hikayede cücelerin kralı olan durin the 4th.

Moriayı geçiren balrog ise durin the 6th i öldürüyor Bu da iki jenerasyon sonrası demek, zaten gimlinin babasının öncesine denk geliyor Hobbit biraz öncesi olsa gerek

Trailerdaki balrog un moriadaki olma ihtimali biraz zayıf ama şu olabilir morgothun zincirlenmesinden sonra kaçan balroglardan birin moriaya sığınmasını gösteriyor olabilirler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dizideki hikayede cücelerin kralı olan durin the 4th.

Moriayı geçiren balrog ise durin the 6th i öldürüyor Bu da iki jenerasyon sonrası demek, zaten gimlinin babasının öncesine denk geliyor Hobbit biraz öncesi olsa gerek

Trailerdaki balrog un moriadaki olma ihtimali biraz zayıf ama şu olabilir morgothun zincirlenmesinden sonra kaçan balroglardan birin moriaya sığınmasını gösteriyor olabilirler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet doğru abi ama fragmanda bir oyun yapmışlar muhtemelen. Yanan yaprak mithril damarlarına düşüyor sonra Balrog görüntüsü giriyorlar o biraz şüpheye düşürüyor bildiğimiz akışın dışına çıkma olasılığı var

Sauron bu değil mi ? Değilse bu kim(Bazı yorumlar gördüm Witch-king olabilir diyorlar)
FYSl-ZPWAAAV6Yy

Sauron bu değil mi ? Değilse bu kim(Bazı yorumlar gördüm Witch-king olabilir diyorlar)
FYSl-ZPWAAAV6Yy
witch king olamaz o cok buyuk bir kraldi ve yuzukleri teslim aldiginda zaten yasi 50 den fazladir.

sauron da degil onun bence tarikat onderlerinden birisi muhtemelen amazon uydurma karakterlerdendir.

sauron ilk birkac bolumde cikmaz diye dusunuyorum.

hikayede sauronun cok takdir alan ve numenorda elfler arasinda da saygin bir karakter olarak izlememiz lazim bilinen adi annatar idi.

witch king olamaz o cok buyuk bir kraldi ve yuzukleri teslim aldiginda zaten yasi 50 den fazladir.

sauron da degil onun bence tarikat onderlerinden birisi muhtemelen amazon uydurma karakterlerdendir.

hikayede sauronun cok takdir alan ve numenorda elfler arasinda da saygin bir karakter olarak izlememiz lazim bilinen adi annatar idi.
Witch King gençliği olabilir mi ?

Witch King gençliği olabilir mi ?
yahu neden olsun insan krallari hepsi soylu isimler :D
bu belli ki dini bir tarikat uyesi sauronun ismini yayiyordur orklar arasinda benim tahminim o yonde.

sauron sahneye cikana kadar evil tarafta bir hareketlilik bu sekilde saglayacaklar.

ilk sezon elfler insanlar ve cucelerin biraz da hobitlerin karakter tanitimi ile gecer

ilk bir iki bolum silmariliiondan 1.cag olaylarina atifda bulunurlar ( keske morgothun az da olsa bir tasvirini yada valardan bir iki sahne ile surpriz yapsalar biz bu isi silmarilliona kadar tasiyacagiz anlami cikar )

son birkac bolum sauron ortaya cikar.

FYSl-ZPWAAAV6Yy
Bu kişinin sauronun müritlerinden birisi diye konuşuluyor. Sauron 2. çağın başlarında annatar formuyla takılıyor orta dünyada, bu şekilde kör göze parmak sokmak şeklinde göstereceklerini zannetmiyorum. Bizi sauron olduğunu düşünmemizi istedikleri karakterler arasında ikilemde bırakıp çok süpriz birisini sauron olarak göstereceklerini düşünüyorum açıkcası 1. sezonun sonuna kadarda sauronun kim olduğunu açıklamayacaklardır bence

analizcilerin ortak fikri annatar olmadığı yönünde, benim de katıldığım fikir bu. Bu da muhtemelen servantlardan biri.

Bu kişinin sauronun müritlerinden birisi diye konuşuluyor. Sauron 2. çağın başlarında annatar formuyla takılıyor orta dünyada, bu şekilde kör göze parmak sokmak şeklinde göstereceklerini zannetmiyorum. Bizi sauron olduğunu düşünmemizi istedikleri karakterler arasında ikilemde bırakıp çok süpriz birisini sauron olarak göstereceklerini düşünüyorum açıkcası 1. sezonun sonuna kadarda sauronun kim olduğunu açıklamayacaklardır bence
o zaman annatar ismini kullanmamalari lazim

yuzukleri doven bu arada sauron degil sadece tek yuzugu dovuyor , basta celebrimbor olmak uzere meziyetli elf smithlerine yuzuk dovmenin inceliklerini gosteriyor onlari etkiliyor.Celebrimbor'un sauron'dan suphelendigini ama tam olarak emin olamadigi soylenir.

burda ciddi entrikalarin dondugu bir senaryo kurgusu lazim dedigin gibi olabilir ama sauronu kimin oynayacagina dair soylemler mevcuttu nasil kotaracaklar bilemiyorum ben olsam sauronu direk annatar olarak oynatirdim yani surpriz yapmalari cok zor bu hususta

Dizi Sauronun Melkor altinda calisti dönemleri mi bize yasatiyor yoksa Melkor dan sonra mi? Varmi bir bilgin? Heralde Melkor dan sonra olmasi gerek

Dizi Sauronun Melkor altinda calisti dönemleri mi bize yasatiyor yoksa Melkor dan sonra mi? Varmi bir bilgin? Heralde Melkor dan sonra olmasi gerek
cok cok sonra dizideki donemd ( 2.cag son savastan binlerce yil sonrasi) artik insanlar cuceler cok yuksek konumlar erismisler insanlarin numenor adasinda yari elf bir soydan gelen uzun yillar yasayabilen kralliklari ihtisamli bir gorkeme sahip

orklar dagilmis ve lidersiz oldukca zayif ve tarumar halde.

sauron morgoth zincirlendikten sonra nereye gittigi mechul balroglar dunyanin derinliklerine kacmis yada bircogu katledilmis .

dipnot : dizinin 2.cagi resmetmesi bence cok akillica hareket hem geriye donuk hem de ileriye ( yani yuzuklerin efendisine ) hikaye ve kurgu olusturabilirler basaili olurlarsa silmarillion'da yuzuklerin efendisini colde toz tanesi birakabilecek gorkemde hikayeler mevcut.

Bence celebrimor hic olmamis feanora benzetilen ve kadim elflerin gorkemini tasidigi ifade edilen bi elf
Ekli dosyayı görüntüle 169663

dizideki karakter ise bu :
Ekli dosyayı görüntüle 169664
Abi ekleme yapayım , elfler asla bu şekilde yaşlanmazlar. Muhtemelen en yaşlıları olan Cirdan'ın bile böyle görünmemesi gerek. Bu herif dizideki net en kötü cast. Koskoca Feanor'un torununa bak o saça tipe üstündeki entariye bak delirmemek elde değil.

Üst Alt